Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megelégedjek ennyi találkozóval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megelégedjek ennyi találkozóval?

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyunk együtt, a párom elég elfoglalt, sokat dolgozik, hetente csak 1-2 estét/éjszakát töltünk együtt. Vannak olyan napok amikor tudom, h hamarabb végez, mégsem ajánlja fel,hogy találkozzunk, inkább alszik. Ezt nem tudom hova tenni, ha én szeretek valakit akkor minden szabadidőmet legszívesebben vele tölteném...vélemények? 25/L
2010. aug. 31. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

NE vedd a szívedre. Néha szüksége van pihenésre, ha tényleg sokat dolgozik. Egyébként meg mivel keveset találkoztok, jobban értékelitek majd az együtt eltöltött időt.


De azért lehet, hogy meg kellene beszélned vele.

2010. aug. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Annyit tudok mondani, hogy vigyázz azért ezzel. Az én barátom is ezt csinálta, hogy fáradt, mert suli van meg nem tudom én mi és a vége az lett, hogy havonta jó ha egyszer ráért. Utána persze már többet nem is akart találkozni. Mivel keveset találkoztunk annyi, hogy letilt msn-en és majd egyszer talán felold és tudunk újra beszélni. Szóval azért a heti kettő talit tartsátok meg szerintem.
2010. aug. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm meg suliba jár és örülök ha szombaton együtt vagyunk. :)
2010. aug. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én barátom is dolgozik, mi 2 éve vagyunk együtt. Az első 1 évben minden héten csak 1x láttam, akkor hétvégén, mert amikor hazaért a munkából nagyon el volt fáradva. Meg kell érteni, mert az ugye neked sem jó, ha elmegy és nálatok alszik el olyan fáradt és nem tud veled foglalkozni?!
2010. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Persze, pihenjen csak, nem is szoktam nyaggatni emiatt, csak nem tudom, hogy mi a "normális" ilyenkor. Eddigi kapcsolataimnál miután összejöttünk sokkal több időt töltöttünk együtt, most erre nincs lehetőség sajnos.
2010. aug. 31. 20:36
 6/9 anonim ***** válasza:
De nem alvás helyett.
2010. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A volt fiúmmal kb 2 hetet jártam (már előtte is ismertük egymást, de csak kéősbb vallottuk be magunknak h tetszik a másik.) Kipróbáltuk, hogy milyen lenne együtt. Alig találkoztunk, végül ő tegnap írt nekem egy levelet, hogy sajnos nem lesz ideje se rám, se másra a suli és a tanulás miatt, és jobb lesz ez így. Ilyen ez...:S
2010. szept. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ugyanez a problémám nekem is (mi is 2 hónapja járunk), csak neki még van heti 3 edzése is és 2 hetente hétvégén hazamegy vidékre a szüleihez, a sok társaságáról nem is beszélve, akikkel eljárkál sörözni.

én mondtam neki, h eleget találkozunk, csak akkor keveset vagyunk együtt keveset, mint Ti, ugyanúgy 2-3 éjszakát hetente. azt is mondtam, h jobban örülnék, ha pl havonta legalább 2 teljes napot együtt tudnánk tölteni.

ettől kicsit lelkiismeret-furdalása lett, belátta, h igazam van és múltkor péntek estétől vasárnap estig együtt voltunk.


azt javaslom, beszélj vele, és próbáljatok Ti is a lehetőségekhez mérten néhány egész napot együtt tölteni.

talán akkor hamarabb rájön, h jobb neki veled :)


egyébként mondta már, h szeret?


24L

2010. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, mondta már, szerencsére ezek nem csak szavak, tényleg látom rajta, hogy őszintén szeret. Annyira örülnék én is annak, ha pl egy egész hétvégét együtt tudnánk tölteni, de ez a két hónap alatt még nem jött össze. Vagy megszokom vagy megszököm, ez itt a gond...az eddigi kapcsolatai azért értek véget, mert alig volt ideje...de nem akarom őt elveszíteni, nagyon szeretem!

2010. szept. 8. 22:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!