Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok melyik jön be jobban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyik jön be jobban, de őszintén (! )?

Figyelt kérdés

Inkább egy izmosabb pasi, de nem tud jól verekedni, vagy egy kinézetre gyengébbnek látszó, de leveri a nála izmosabbakat, mert igen jól verekszik.

Ezt azért kérdezem, mert tudom, hogy a lányoknak fontos a biztonságérzet.


2010. aug. 31. 15:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű! Az okosat választom! Aki nem kötekszik, és ha őt buzerálják, akkor előkapja a stukkert, és rendet tesz. Biztonság érzet kell? Ugyanmár...
2010. aug. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
amúgy srác vok :D, nem pont véznákra gondoltam, hanem izmos, de nem az akit ha meglátsz és azt mondod hogy kigyúrt állat hanem olyan sportosan izmos
2010. aug. 31. 18:22
 13/18 anonim ***** válasza:
A biztonságérzetet nem az adja, hogy verés alapján dönti el, hogy biztonságot tudna-e nyújtani egy lánynak. Az biztos, hogy egy ilyen mellett nem érezném biztonságban magam.
2010. aug. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

16:07 vagyok - Gondoltam, hogy srác vagy :-)

Azért is fogalmaztam meg ilyen őszintén a választ, mert nem akarom, hogy te is ilyen szánalmasságokat hordjál össze vissza, mint a legtöbb " sportosan izmos " ( vagyis egy igazán izmoshoz képest VÉZNA ) pali.

Nincs semmi gondom veled , DE ha tényleg nem vagy izmos srác akkor vállald fel anélkül, hogy ilyen téveszméket állits fel ( mint pl. ez a verekedéses is ), mert senki sem szereti a nagyképű langalétákat, akik még azt az érzést is adják, hogy irigykednek a kigyúrtabb társaikra ( teljesen mindegy, hogy irigy vagy-e vagy sem, de hogyha valakinek ezt mondod, amit itt mondtál nekünk, az tuti nem úgy fogja érteni, ahogy te szeretnéd )


Szóval csak ezért szóltam, mert már van némi tapasztalatom ilyen ügyben, habár lány vagyok.

2010. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már mindenképpen szükség van a "védelemre", akkor az a srác nem biztonságos. Vagy csak kur.va gáz környéken laknak :P.
2010. szept. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

csontozat alapján dől el az egész

ha vastag csontozatú akkor tökmindegy mennyi izom van a karján megsuhintja azt ott halsz meg....

ha meg vékony csontozatú akkor hiába van jól kiépítve a kar nem tudja egy ütéssel elintézni


Ha meg körbevesznek tökmindegy mekkora vagy...

kérdésedre válaszolva: a lánytól függ

2010. szept. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
utolsó ez elég egyedi válasz , tetszett :)
2010. szept. 2. 17:32
 18/18 anonim ***** válasza:

a 16:07 es szerint "sportosan izmos" is verekedhet jól

de igaza van ugyanis hogyha vaskéz(kigyúrt) elkapja a csuklóját akkor esélye nincs

ha már nagyon verekedni akarsz és az ellenfeled kétszerakkora mint te csinálj álütést bújj át a lendülő karja alatt kapd el a nyakát hátolról az agyő

soha nem volt egy komoly küzdelmetek se mi?

2010. szept. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!