Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok melyik jön be jobban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyik jön be jobban, de őszintén (! )?

Figyelt kérdés

Inkább egy izmosabb pasi, de nem tud jól verekedni, vagy egy kinézetre gyengébbnek látszó, de leveri a nála izmosabbakat, mert igen jól verekszik.

Ezt azért kérdezem, mert tudom, hogy a lányoknak fontos a biztonságérzet.


2010. aug. 31. 15:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Izmos. Mert tud az izmos is verekedni és jól is néz ki :D
2010. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam olyan gyenge, vézna pasit, aki levert volna simán valakit.
2010. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

az izmosabb...biztos, hogy annyira tud verekedni, hogy kimentsen, ha a helyzet úgy adódik..

nem kell mindig verekedni

2010. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
egyébként a izmosabb egyértelműen
2010. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
melyiknek van több pénze? :P
2010. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

talán egy izmosabb pasiba nehezebben kötnek bele, mint egy kinézetre gyengébbnek, de utánna csalódni fog, mert azthiszi h gyenge,közbe meg erősebb.szval sztem ha a csaj tudja h ő milyen akkor, a kinézetre gyengébbet választaná, választanám!

L/19

2010. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
izmos.
2010. aug. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szakadok, komolyan mondom. A vézna pasik semmit sem tudnak felhozni a saját érdekükben és akkor előjönnek az ilyen olcsó dumákkal, hogy " én letudok verni 5 kigyúrt állatot is " , de most komolyan, ki hiszi ezt el ?

Hacsak nem egy japán ninjáról beszélünk akkor a véznának semmilyen előnye sincs egy izmossal szemben, főleg, hogy még védekezéskor is az izmosnak nem fáj annyira, de amikor a piszkafa kap egy becsületest a bordái közé akkor már nem sokáig birja 2 lábon...Naszóval ennyit erről, az izmos pasik úgyis a legjobbak ! :-D

2010. aug. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
16:07- igazat mond, ez jó volt!:) teljesen egyetértek:)
2010. aug. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Fülünyúl ***** válasza:

Veszélyes környéken lakhatsz, hogy ilyen opciók alapján választasz magadnak pasit. :D


Még nem hallottam soha, hogy valaki az alapján válasszon, hogy melyik verekszik jobban. Azt hittem általában azt dönt, hogy az ember kibe szerelmes. :)

2010. aug. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!