Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19-2* éves Lányok! Őszintén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-2* éves Lányok! Őszintén, ti mit tennétek egy olyan sráccal aki 17-18 éves és "udvarolna" nektek?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és 1 éve van komoly kapcsolatom. A városban az egyik suliba jár egy srác aki nemrég szerelmet vallott nekem. A gond csak az hogy iszonyúan megkedveltem pedig esélytelenként indult túl gyereknek tartottam. De valahogy úgy megfogott és 1-2 hete annyira rosszul vagyok emiatt ,hogy a barátom már észre is vette és megkérdezte miért én csak hebegtem-habogtam.

Holnap találkozni szeretne velem és nemtudom mit csináljak :S


Tudom nem vagyok normális ,hogy ide tettem fel a kérdést de senkinek nem mertem ezt elmondani. És annyira gyönyörű a srác tényleg,de ősszel én megyek egyetemre vissza ő pedig itt marad...


2011. jún. 28. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
háááát.. találkozz vele. mértne?? a kérdés az h 17-18 évesen a srác elég érett-e? mert mind tudjuk h a pasik később érnek.. ha meg tökéletesen megvagy a pároddal akkor ne kavarodj bele ebbe a helyzetbe szerintem
2011. jún. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szamóca.. ***** válasza:
érdekes hogy nagyobb problémát jelent számodra hogy ő hol lesz meg mennyi idős, mint az, hogy jelenleg párkapcsolatban élsz. először ezt orvosold (dobd ki a pasid, nem kell ő neked ha egyáltalán felmerült a kérdés hogy mi van a másikkal) utána gondolkozz. egyébként meg neked kell tudni hoyg számít e a korkülönbség, ha téged nem zavar, akkor felőlem aztán nyugodtan
2011. jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szereted a barátodat, vagy nem? Ezen múlik
2011. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mimano ***** válasza:
Legyen gerinced: ha van barátod ne talákozgass mással, de ha már nem akarsz vele lenni szakíts!
2011. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez nem ilyen egyszerű :S Szeretem a barátomat! De ... azt hiszem nem csak őt. Ti mit tennétek? KOmolyan én már nem tudom. Próbáltam dönteni közöttük de ajjjj. Érdemes az eddig tökéletes kapcsolatomat felrúgni? És ha vele jobb lenne??
2011. jún. 28. 20:56
 6/8 mimano ***** válasza:

Még gyerek, szerinted jobb lenne?

Ha ennyire elgondolkoztál rajta, mégse lehetsz annyira elégedett a mostani kapcsolatoddal. Azért azt gondold már át, hogy ez a dolog nem csak rólad szól, hanem a barátodról is (a kisrácot nem is említeném, neki ez hamar el fog múlni). Egy év azért nem kevés idő. Próbálj meg minél gyorsabban dönteni...nem játszhatsz így egyikkel sem!

2011. jún. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az újdonság varázsa vonz. Gondold végig: ha a pároddal, akivel már 1 éve együtt vagytok, jó volt úgy, hogy ismered minden hibáját, ezt érdemes lenne felrúgnod egy gyerek kedvéért, bármennyire aranyos is? Igazából nem ismered annyira, mint a pasidat, ki tudja, vele milyen lenne egy kapcsolat, amikor előjönnének a problémák? Én járt utat járatlanért nem hagynék el, főleg, ha szeretem az illetőt...
2011. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van egy mondás:

Ha két emberbe szeretsz bele akkor a másodikat válaszd. Hiszen ha igazán szeretnéd az elsőt, nem szeretnél bele a másodikba.

2011. júl. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!