Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval most, hogy holnaptól elkezdődik az iskola nem tudok a barátommal találkozni, mert titkolni kell a kapcsolatunkat és eddig mindig akkor találkoztunk nyáron mikor senki se volt náluk azaz délelőtt.De most nem tudok délelőtt elmenni hozzá és így nem is tudnánk szeretkezni meg semmi még csókot se szabadna adnunk egymásnak.Tegnap feltette a kérdést hogy akkor most vége?Mondtam hogy nem.Nem bírnék nélküle élni!Mit csináljunk?Hogyan találkozzunk?Am a suliból nem tudok ellógni, apám egész nap a városban autózik(sofőr) és bárhol megláthat.Rokonommal egy suliba járok ő is elárulna.
2010. aug. 31. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért olyan titkos ez a kapcsolat?
2010. aug. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt inkább nem szeretném elmondani.
2010. aug. 31. 09:00
 3/8 anonim ***** válasza:
biztos rokonok..
2010. aug. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
biztos a kiscsaj 11éves és egy jókora qrva a pasi megvalalyik közeli rokona és 30 felett van... vay mindketten kislányok és családtagok...
2010. aug. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
légyszi írd le hogy mért nem talizhattok a nyilvánosság elött??? úgy könyebben tudnánk segíteni...
2010. aug. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyse tudja senki hogy ki vagy. Na lécci ird meg mert akkor tudunk segíteni. Am mondjuk mond apádnak megyek moziba és véletlenül a jegyetek egymás mellé szolna. Legalábbis ha valaki megkérdi ak ezt mondod azt ott csokolozhatok a szeretkezésben meg nem tok tanácsot adni.
2010. aug. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért mert a szüleim eltiltottak a barátomtól ,mert ők nincsenek olyan jó anyagi helyzetben ,mint mi.Meg a barátom szakmunkásképzőben tanul asztalosnak,én meg gimnáziumban.A szüleim szerint nem elég jó nekem ez a fiú és ezért tiltanak.Már beszéltek barátom szüleivel, hogyha együtt látnak minket szóljanak nekik.
2010. aug. 31. 12:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen p*rasztok a szüleid már bocsánat. Meg a fiú szülei is ha szól a tieidnek. Most komolyan attól egy ember lehet jó még annak ellenére is, hogy az egyik okosabb, mint a másik. Pl. az én mostani párom perfekt nem olyan okos, mint én mégis a szüleimnek nincs semmi ellenvetésük(bár csak úgy tudják, hogy barátok vagyunk. xD)Na ennyit a szülők szidásáról. Szerintem menjetek egy másik városba azt béreljetek ki egy szobát nem kell hu, de méreg drága hotelba menni csak szimplán egy olcsóba. Sok sikert.
2010. aug. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!