Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet ezek után?

Figyelt kérdés
Tavaly februárban történt h csináltam 1 myvipet meg msn-t 1 másik csaj képével mer kiakartam deríteni vlmit (tudom h nemkellett volna meg szemétség úgyh normális válaszokat lécci) Ezzel még nemis volt semmi gond csak aztán felvett 1 srác msn-re és elkezdtünk komolyabban dumálni... próbáltam lerázni de őszintén elkezdett érdekelni. szinte minden nap beszéltünk msnen és pár hónap után azt írta h szeret és az érzés kölcsönös volt. ezután már minden nap orákat beszéltünk, elkezdtünk bízni egymásban. egyre jobban egymásba szerettünk, többször is szerelmet vallott. tudtam h ez így nemjó ezér többször is próbaltam vele "szakítani" de akkor olyanokat mondott h énvagyok a mindene és h nélkülem nemérdemes élnie így nemvolt szivem otthagyni. több mint 1 és fél évig beszéltünk így meg mobilon is és nagyon szerettük egymást (olyan igaz szerelem) csak ezen a nyáron kiderült :/ azóta egyszer beszéltem vele és azóta semmi... az a legrosszabb h a szomszédom és gyakran látom is :S nemtudom ő mit érez de nekem nagyon hiányzik... kérlek segítsetek ha tudtok
2010. aug. 31. 08:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Már az első perctől kellett volna neki írnod. Én otthagynálak ha ennyi idő után derülne ki az igazság.
2010. aug. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Személyes véleményem: Én nem csak, hogy nem szeretnélek, de meg is gyűlölnélek. Szörnyű lehet ilyet átélni. Nem kellett volna benne tartanod a lelket, és folytatni az illúzióját a "másik" lánynak.
2010. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sose fogom megérteni miért jó mások képeivel kérkedni, és más valakinek kiadni magadat.:S Meg azt bírom még amikor olyan emberek mondják h szeretik egymást akik még soha az életbe nem is találkoztak. Lehet ha találkoznátok nem is tartana vonzónak téged, csak a kamu csajt találta annak. Ha pedig nincs vonzalom pillanatok alatt ki fog ábrándulni belőled. Nem értem miért nem voltál vele őszinte az elejétől kezdve.:S
2010. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez nagy hiba volt sajnos. Talán már azt sem hiszi el amit kérdezel. A legtöbb amit tehetsz hogy bocsánatot kérsz:(
2010. szept. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!