Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet ezek után?

Figyelt kérdés
Tavaly februárban történt h csináltam 1 myvipet meg msn-t 1 másik csaj képével mer kiakartam deríteni vlmit (tudom h nemkellett volna meg szemétség úgyh normális válaszokat lécci) Ezzel még nemis volt semmi gond csak aztán felvett 1 srác msn-re és elkezdtünk komolyabban dumálni... próbáltam lerázni de őszintén elkezdett érdekelni. szinte minden nap beszéltünk msnen és pár hónap után azt írta h szeret és az érzés kölcsönös volt. ezután már minden nap orákat beszéltünk, elkezdtünk bízni egymásban. egyre jobban egymásba szerettünk, többször is szerelmet vallott. tudtam h ez így nemjó ezér többször is próbaltam vele "szakítani" de akkor olyanokat mondott h énvagyok a mindene és h nélkülem nemérdemes élnie így nemvolt szivem otthagyni. több mint 1 és fél évig beszéltünk így meg mobilon is és nagyon szerettük egymást (olyan igaz szerelem) csak ezen a nyáron kiderült :/ azóta egyszer beszéltem vele és azóta semmi... az a legrosszabb h a szomszédom és gyakran látom is :S nemtudom ő mit érez de nekem nagyon hiányzik... kérlek segítsetek ha tudtok
2010. aug. 31. 08:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mondd el neki ezt őszintén, amit itt leírtál.
2010. aug. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ezeket tudja csak azt nem h még mindig szeretem :S
2010. aug. 31. 08:14
 3/14 anonim válasza:
nem. ezek után már sajnos nem.
2010. aug. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
hat azert gondolj bele...lehet ha o is viszont szeret es hianyzol neki de azert nagyon ugy erezheti,hogy kicsesztel vele...szar helyzet nagyon de ez van...sztem most elolrol el kell indulni ismet ha akarod,hogy meg vmi legyen...elmondani,hogy nagyon banod es igenis szeretned,ha ujra a regi kapcsolat lehetne kozottetetk, akar az eleetol kezdve,fokozatosan bizzon meg benned,es ha egyszer megszeretett,amit nem hiszem,hogy a masik csaj kepebe lett volna szerelmes annyi beszelgetes utan,hanem a te szemelyedbe..akkor sztem nem lesz gond...mondjuk ez a folyamat hosszas es borzasztoan nehez elinditani...sok sikert es kitartast neked :)
2010. aug. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszolónak nagyon köszönöm :)
2010. aug. 31. 08:29
 6/14 anonim ***** válasza:
37%

Szerelem és naivság között különbség van.

Ha az embert így átverik simán megszűnik a szerelem, csak ha naivka az illető, akkor folytatja tovább saját magam megalázást.

2010. aug. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

u.i.: és mit vártál el, hogy ezek után még ő fog keresni téged?!

ezt most komolyan gondoltad?

2010. aug. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem. Akkor személyesen nem találkoztatok a másfél év alatt? ez meg hogy lehet? vagyis hogy lehet beleszeretni egy fantomba? És utána még csodálkozol, hogy más képével voltál fent, és a pasi hallani sem akar rólad? Neki valószínűleg az a lány tetszik akinek kint volt a képe....


Nem értem én a mai fiatalokat :)

32/N

2010. aug. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem a képbe szeretett bele hanem ahogy beszéltünk meg minden
2010. aug. 31. 08:59
 10/14 anonim ***** válasza:

De akkor is képet társította hozzá!!! Nagyon sok emberrel értheted meg magad írásban, az teljesen más mint a személyes testi kontaktus. Hiába tetszik neki a stílusod és a gondolkodásod, lehet hogy a kinézeted egyáltalán nem jön be neki, akkor meg megette a fene.


Egyébként bocsánatot kérhetsz tőle, de mindenképpen találkozni kéne vele személyesen, bár akkor már most borítékolom, hogy egy vadidegennel fogsz találkozni, és minden amit addig beszéltetek teljesen távolinak fog tűnni, mintha nem is vele beszéltél volna. Mert a személyes találkozás más mint a net!!! Én is ismerkedtem neten, és még ha találkozáskor tetszett is a pasi, és én is neki, akkor is teljesen más volt, mint amit addig beszéltünk.

2010. aug. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!