Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most? :S

Figyelt kérdés

..megismertem egy 30 körüli pasit, aki tudom, hogy idős hozzám, de nagyon értelmes és jófejnek tűnik. Szeretne találkozni velem...szerinted ha ennyi köztünk a korkülönbség, akkor akarhat tőlem mást is azon kívül? Vagy ez nem életkor függő? Nagyon naiv vagyok, ha azt gondolom, hogy akarhat bármi komolyabbat is egy olyan kis "csitritől", mint én?


Van egy másik is, aki szintén olyan korú mint az előbbi...vele elég közel kerültünk egymáshoz, sokat beszélgettünk. (mikor elbúcsúztam tőle, hosszasan ölelkeztünk és megcsókolta a nyakam..ez mit jelent? Én a pasikkal kapcsolatban már nem merek semmiféle következtetéseket levonni...) De vele max. még egyszer találkozhatok, mert utána elmegy dolgozni külföldre, és egyébként sem pesti, mint én.

(Szüleim persze nem tudnak egyikről sem...érthető okokból.)

Utóbbira fontosabb, hogy választ kapjak.

Köszönöm!


2010. aug. 30. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
jó, és hány éves vagy?
2010. aug. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha 18 alatti vagy hagyd hogy fektessen le utánna pereld be zaklatásért! Nagyot kaszálhatsz vele!
2010. aug. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Júúj .. Istenem te lány.. Nem elég neked a saját korosztályod?? Tudd meg ők csak arra mennek 30 éves körüliek kiéletnek:S úúr isten ... Tanuljatok már egy kicsit ti naív kislányok a saját korosztályodból válassz mert pofára fogsz esni és aztán sírhatsz de semmit se fog érni ez egy jó tanács " NE KEZDJ KI IDŐSEBBEL MERT 1 A SZÁNDÉKUK A KISSEB LÁNYOKKAL"
2010. aug. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
17 vagyok. De mért egyértelmű, hogy csak azt akarhatja? Nagyon sokat, őszintén beszélt magáról, az életéről. A korombeliek pedig éretlenek...
2010. aug. 30. 23:54
 5/9 anonim válasza:
Éretlenek? Miért te érett vagy? 3 . válaszoló vagyok mivel hallotam 1-2storyt jajj de aranyos volt elmesélt mindent magáról aranyos volt és nem arra aha csak arra kapod majd magadat vigyázz te lány !! ennyi a javaslatom de hiába nem fogsz hinni
2010. aug. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koromhoz képest igen, érett vagyok. Nekem, ellentétben, a velem egykorú szinte összes, általam ismert lánnyal, nekem nem a hétvégi bulikon és az újabban vásárolt "rucikon" jár az eszem, hanem próbálom eldönteni, hogy mit kezdjek az életemmel. Mit érdemes tanulnom, amivel várhatóan el is lehet helyezkedni. Emellett képzem magam több módon.
2010. aug. 31. 00:14
 7/9 A kérdező kommentje:
Mi számít saját korosztályomnak? A 20-21 éves pl. igen?
2010. aug. 31. 00:16
 8/9 anonim ***** válasza:
ja ne a pedomacikat keresd szerintem
2010. aug. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A saját esetemet tudnám felhozni erre az egészre. 16 éves voltam amikor megismerkedtem a mostani barátommal. 2 éve együtt vagyunk és ő akkor 27 éves volt! Szerintem nem kell általánosítani, hogy ő csak azt akarja, mert nálunk sem erőltetett semmit, én voltam az aki hamarabb rábólintott! Aki nincs ebben a szituációban az vajmi keveset tud ezekről a dolgokról! Mindenkinek joga van szerelmesnek lenni! Miért ne tehetné ezt egy 30 körüli egy 17 évessel? Az emberek miért nincsenek kiakadva amikor egy 50 éves fazon összejön egy 25 évessel vagy egy 30 évessel?
2010. aug. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!