Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek karácsonyi ajándékn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek karácsonyi ajándéknak? (csak előre gondolkozom. )

Figyelt kérdés

fiatal iskolás lány vagyok szóval nem sok keret van rá amúgysem és valahogy mindig pont évvégére fogy ki a tár pénzügyileg..ezért gondoltam jo lenne előre gondolkozni

anyukám nővérem és apukámnak kéne kitalálni valamit..

2-3ezer ft os dologra gondoltam maximum fejenként


2010. aug. 30. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk milyen fajta dolgokat szeretnek...
2010. aug. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én például könyvet szoktam vagy hasonló de anyukádnak lehet valami illatszert például apukádnak meg nem tudom xD
2010. aug. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyukának csoki, nővérkének pasi, apukának 1 tálca sör. Boldog Karácsonyt!
2010. aug. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hello

végülis anya egyszerű dolgos asszony szóval keveset tud pihenni..ezért valami kényeztetőszerűségre gondoltam vagy nem tudom..

apa meg olyan hogy ilyen tipikus kényeskedő...feleség gondozza mindenben meg ilyenek XD

szóval elég érdekes fazon mert télen anya úgy indítjaa el dolgozni mint minket suliba..megköti a sálát ráteszi a sapkát szóval érdekes :)

tesóm..hát őt elég nehéz jellemezni de nem ilyen cicababa kicsit talpraesettebb csaj..

2010. aug. 30. 16:01
 5/7 anonim ***** válasza:
sztem vehetsz mindháromnak valami parfümöt, vannak jó parfümök olcsón is! a két nőneműnek nőies ilatot, apukádnak meg férfiasat! vagy az egyiknek könyvet, a másiknak egy papucsot(pl.szobapapucsot....vagy valami ruhadarabot)
2010. aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 HerevErik ***** válasza:
Vibrátorkészlet és guminő :) És mindenkit boldoggá teszel ;)
2010. aug. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezaz, papucsot a faternak!:D

Kellett volna husvetrol eltenni 3 csokinyulat, annal eredetibb karacsonyi meglepetes nem sok van:D

2010. aug. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!