Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtjátok, ha megcsalt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtjátok, ha megcsalt?

Figyelt kérdés
Elsősorban lányok válaszát várom, a fiúkét úgyis tudom ezen az oldalon: "elmehet a búsba, minden ujjamra jut 10 ilyen csaj".
2010. aug. 30. 12:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok,gyerek is van és nem bocsájtanám meg,ha megcsalna és kiderülne.
2010. okt. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

én nő vagyok

tapasztalatból írom, ahol egy férfi megcsal egy nőt, hiába írják/mondják a férfiak, hogy nem jelentett többet szükségletkielégítésnél, nem jól látják.

Ahol egy nőt (akár szüks.kiel. célból is, de)megcsalnak, ott a nőt NEM TISZTELIK/NEM BECSÜLIK. ami magával vonja azt is, hogy nem szeretik.

amikor bocsánatért esdekelnek, csupán a saját bűntudatuk miatt van, nem a bnő/kapcsolat miatt!

ha nő megbocsát:

egyik:

a tisztelet ideig-óráig fog élni, amennyiben a nő nem változik meg (mert valamiért nem tisztelte a srác!)

másik:

a nő nem tudna megbízni, így gyengébbnek fog tűnni, amiért megint nem fogják tisztelni

Nagyon nehéz igazi nőnek maradni egy megbocsátott félrelépés után a pasi szemében.

2010. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
sokan el vannak tajolodva.....a pasik 85 szazalaka megcsalja a baratnojet,feleseget tok mindegy.csak van sok olyan hulye no aki meg erre nem jott ra,es azt mondja:az en baratom sose csalna meg,nagyon szeretjuk egymast,stb. es a pasik akkor is megcsaljak a baratnojuket ha szerelmesek bele..... ami persze nem gond. en nem tudom hogy megcsalt e a baratom,de ha igen,hat jol tette. remelem elvezte! szerintem a kapcsolatunk azert is ilyen jo,mert tudja hogy gondolkodom errol a temarol.
2010. okt. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!