Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtjátok, ha megcsalt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtjátok, ha megcsalt?

Figyelt kérdés
Elsősorban lányok válaszát várom, a fiúkét úgyis tudom ezen az oldalon: "elmehet a búsba, minden ujjamra jut 10 ilyen csaj".
2010. aug. 30. 12:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
Köszönjük, Emese.
2010. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
a lányok meg inkább megkuratják magukat "jobb" pasikkal ... low
2010. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Habár nem vagyok lány de sztem a lányok többsége szintén nem bocsát meg:D mert tudod ha 1szer megtette megteszi többször is és kitudja hányszor csalt már meg csak nem tudtál róla:P
2010. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Magyarul a válasz nem?

Nem is volt rá példa, hogy kivételt tetettek?

AMúgy én sem bocsátanám meg lány létemre, első gondolatom ez, de hajobban belegondolok... Mostani páromnak 1X, 2X megbocsájtanék.

2010. aug. 30. 13:05
 5/23 anonim ***** válasza:
A soha de soha nem bocsátok meg stb.. eléggé tizenévesen felfogás, ne ebből indulj ki. A tizenéveseknek minden fekete és fehér, és félelmetesen prűdek. Csak nem biztos, hogy fel kell rúgni egy több éves házasságot egy futó kaland miatt.Derítsd ki mi volt az ok, hátha te is hibás vagy. Ja, és elsősorban ne a szeretőt hibáztasd.
2010. aug. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még nem történt semmi baj, csak kíváncsi vagyok ki hogy gondolkodik.
2010. aug. 30. 13:10
 7/23 anonim válasza:
72%
Máglyára vele ha megcsal!
2010. aug. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Egyenlőre majd a texasi láncfűrészes gyilkos fog téged felvágni , amelyik szót te kerested az az egyelőre !


És sok csaj kénes megbocsájtani a pasijának , lényegében bármit (verést , megcsalás , köcsög/alpári beszólások stb.)

2010. aug. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Súlyosabb nyelvtani hibát nem találtál? :D
2010. aug. 30. 13:34
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Azt amúgy ezen az oldalon nem is nagyon sejtik a "nők", hogy statisztikailag ők azok akik előbb lépnek félre mint a férfiak. Szóval rohadt kurv.ák vagytok ( mármint a többség )... Ez azért elgondolkodtató.
2010. aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!