Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtjátok, ha megcsalt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtjátok, ha megcsalt?

Figyelt kérdés
Elsősorban lányok válaszát várom, a fiúkét úgyis tudom ezen az oldalon: "elmehet a búsba, minden ujjamra jut 10 ilyen csaj".
2010. aug. 30. 12:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%

Roland83 válasza:


Azt amúgy ezen az oldalon nem is nagyon sejtik a "nők", hogy statisztikailag ők azok akik előbb lépnek félre mint a férfiak. Szóval rohadt kurv.ák vagytok ( mármint a többség )... Ez azért elgondolkodtató.



Rohadt k ám a jó édes. az. Oksa?

Attól, hogy te nem tudtad a nődet megtartani és félredugott, nem biztos, hogy ő a hibás, főleg nem az összes többi nő akit voltál szives lek...ni, gondolom az összes nőbe anyukádat is beleértetted. Mutasd csak meg neki a válaszokat, hátha kapsz két parasztlengőt.

2010. aug. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
14%
Mi van? Fáj az igazság?! :D:D:D
2010. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
75%
Amíg nincs gyerek aképben biztos, hogy nem bocsátanám meg. Ha a másik fél így próbálja meg a problémát kezelni, akkor ezt később is megteheti, arra ami kiváltotta meg a következő kapcsolatomban jobban odafigyelek. Felesleges azzal magyarázni mindent, hogy a megcsalt fél tehet erről, nyílván vele is volt probléma, de annak a fejében több, aki megcsalta, mivel nem volt képes odaállni a másik fél elé még a gond kialakulásának az elején, hogy esetleg megoldják.
2010. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
8%
Mellesleg a nők ilyen témában kib@szott empatikus módon kezelik egymást. Viszont amint egy férfi tesz ilyet azonnal lehurrogjátok és akkor finoman fogalmaztam. Ja és el sem hinnéd, hogy az első hozzászólásommal mennyi nő ért egyet. Sajnálom ha érzékeny pontra tapintottam de én csak egy általam látott statisztikát hoztam fel példa gyanánt. Az meg, hogy én ilyen helyzetben egy nőt miként ítélek meg, az legyen az én dolgom még akkor is ha neked fáj a lekurv.ázás. Puszi ;)
2010. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Ezt a statisztikát én is olvastam, de a környezetemben a a férfiak csalafintábbak. Amúgy tényleg nem csak az egyik félen múlik, ha engem megcsalna a párom, de utána őszintén bocsánatot kérne, akkor biztos megbocsátanék, mert ... mind1 bonyolult.
2010. aug. 30. 13:55
 16/23 anonim ***** válasza:
55%
1x megbocsajtottam...elötte sose...es azota se mert banom... nagyon rossz ötlet volt es megfogadtam, h soha többet nem lesz bocsanat ra.... hülyeség volt es felesleges döntés... Ki kell lepni a kapcsolatbol es kesz az ugyis jobban faj neki!
2010. aug. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
20%
Általában nem adok az ilyen statisztikákra. Nem is láttam volna, ha a menyasszonyom nem hívja fel rá a figyelmemet.
2010. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
75%

Nem. Ha megcsalt: nem szeret, nem tisztel, megbízhatatlan, hajtja a vére...Hát én sem tudnék szeretni egy ilyen embert többé. Mocskos egy dolog.

19/l

2010. aug. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
75%

Kedves Kérdező!


Egyetlen szó: SOHA!

Hogy miért? Mert ha egyszer megtette, mi a garancia rá, hogy máskor nem teszi meg újra?


20/L

2010. okt. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám feldolgozni,és nem is akarnám.
2010. okt. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!