Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 évesen egyedül, szűzen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen egyedül, szűzen mennyire vagyok gáz?

Figyelt kérdés

Majdnem 21 éves lány vagyok. Kb 2 éve randiztam utoljára (abból sem lett semmi végül) azóta meg semmi. Még nem volt barátom. Kicsit zárkózott vagyok, de ha megismerek valakit jófejnek és viccesnek mondanak. Szóval nem tom mi lehet a bibi velem, de már bele törődtem hogy így kell leélni az életemet,

a szüzességemet pedig már nagy tehernek érzem, mert mint más ember, a szexet természetesen én is kipróbálnám. De kapcsolatra esélyem sincsen, idegennel meg azért nem akarom elveszíteni, mert félek hogy nagyon fájna.

Na lényeg az, hogy szerintetek ez az egész mennyire ciki és mennyire kell szégyellnem? (Egyáltalán azt hogy nem volt még barátom ENNYI IDŐSEN?)

Nem akarok egy megkeseredett vénlány lenni, mint Susan Boyle... :(


Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. aug. 30. 12:11
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Én ugyanez vagyok mint te.

21 éves és még soha sem volt barátom->tehát szűz vagyok. Engem is frusztrál persze, de nem ezen kattogok mindig. Nyitott szemmel járok, szinte bármerre járok megtetszik valaki, tehát keresgélek.

Az, hogy szűz vagyok nem tudom látszik-e rajtam, mert sokan megkérdezték már hogy van-e barátom. Én ilyenkor terelek mindig. De a lényeg: ezt csak te tudod, meg esetleg akik évek óta ismernek, de amúgy nincs rád írva. Úgyhogy ne izgulj.

2010. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
De bazz minden bal...sz ne kommentáljon most komolyan nektek nincsen probémátok akk mért szoltok bele??
2010. szept. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
de ez a helyzet velem. 21, szűz. abban más, hogy volt már barátom, 4 hónapig jó pár éve. azóta senki sem néz rám. én is egy ideig ezen kattogtam. de már nem görcsölök. ha jön, jön, ha nem, nem. ennyi :)
2011. ápr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Itt vagyok,mennék,mennék!Ha tudnám hová kell?
2011. ápr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!