Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 évesen egyedül, szűzen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen egyedül, szűzen mennyire vagyok gáz?

Figyelt kérdés

Majdnem 21 éves lány vagyok. Kb 2 éve randiztam utoljára (abból sem lett semmi végül) azóta meg semmi. Még nem volt barátom. Kicsit zárkózott vagyok, de ha megismerek valakit jófejnek és viccesnek mondanak. Szóval nem tom mi lehet a bibi velem, de már bele törődtem hogy így kell leélni az életemet,

a szüzességemet pedig már nagy tehernek érzem, mert mint más ember, a szexet természetesen én is kipróbálnám. De kapcsolatra esélyem sincsen, idegennel meg azért nem akarom elveszíteni, mert félek hogy nagyon fájna.

Na lényeg az, hogy szerintetek ez az egész mennyire ciki és mennyire kell szégyellnem? (Egyáltalán azt hogy nem volt még barátom ENNYI IDŐSEN?)

Nem akarok egy megkeseredett vénlány lenni, mint Susan Boyle... :(


Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. aug. 30. 12:11
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
8%
ha gondolod nekem egy randi és egy szűzoltás belefér
2010. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
72%
a tegnap volt egy olyan kerdezo, aki 21 evesen egyedul volt es mar ongyilkos is akart lenni emmiatt......
2010. aug. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

én 21/L vagyok szintén a te helyzetedben

De nem idegesítem magam rajta...Ha ezen pörögsz,sose fog összejönni.

2010. aug. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz és nem kell szégyenkezned e miatt. A szüzességeddel kapcsolatban pedig, szerintem nagyon sokan, többet között én is tisztelem az ilyen lányokat, akik nem adják oda magukat csak úgy, mert már ideje lenne elveszítened. 19/F vagyok, nekem sem volt még barátnőm és még szűz vagyok. Rám is mindenki azt mondja, hogy jó fej vagyok, jó a társaságomban lenni, és állítólag helyes is vagyok, mondjuk szerintem inkább átlagos... Na, de akiket ismerek szinte már egyik sem szűz és a többiek is tudják rólam, hogy még az vagyok és egyáltalán nem szégyenlem. Semmi féle rossz érzés, vagy rossz kedv nincs bennem e miatt:D Egyszerűen nem jött még egy olyan lány akivel lehetne valami. Egyszer úgy is elfog jönni majd ez is. És biztos vagyok benne, hogy neked is. Ebben ne is kételkedj. És nagyon tisztellek a felfogásod miatt.

üdv. 19/F

2010. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj én is nemsokára leszek 21 éves srác, és 4 éve nincs barátnõm és egyáltalán nincs bajom belõle. Nem én vagyok az egyedüli. Amúgy nekem is van pár olyan lány ismerõsöm (aki már 21 éves vagy több), akinek nincs pasija.

Amúgy meg idõvel, biztos megtalálod életed párját!

2010. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

1.Nem kell szégyelned

2.Lesz még ezer

3.Fájdalmasabb lesz a csalódás

4.Nyugodj meg,majd jön,ha kell!

2010. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki cikizett barátian persze hogy miért nincs még senkim.Pedig én randiztam meg minden csak egyszerűen nem jöttek be nekem és ezért a szexig el sem jutottam,de nem izgattam magam. És most lassan egy éve vagyok a párommal el is veszetettem vele a szűzességem és amikor ez bekövetkezett 24 voltam:Dno para mindennek eljön az ideje
2010. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

NEM gáz, nem késtél el semmiről, hidd el!

Ki tudja lehet, hogy holnap rátalálsz életed szerelmére. Ne parázz, ne aggód túl magad. Nem kell rágörcsölni, mert rosszabb lesz. Eljön még a Te időd, nyugalom :)

2010. aug. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Gáz? Pontosan annyira, amennyire annak érzed magad.


Mert ezen múlik. Nem pedig azon, amit írtál.


Azok érdekes gondolatok, hogy esélyed sincs a kapcsolatra, beletörődtél, és így kell(!!!) leélni az életedet. Ezek úgy nevezett téveszmék. Ha az életed ettől ilyen mértékben rossz, akkor patológiásak. Ezzel én feltétlenül pszichológushoz, tanácsadóhoz, terapeutához fordulnék, mert ott lehet, hogy tudnak segíteni. Ezt megint neked kell tudnod. Ha úgy érzed, hogy még nem elég rossz neked ahhoz, hogy szakemberhez menj vele, akkor bizonyára tényleg nem elég rossz még. Ha majd már tényleg nagyon rossz lesz, akkor viszont jusson eszedbe, és menj el! (NE azzal foglalkozz, hogy mit fognak akkor gondolni rólad mások. A te életedért elsősorban te magad vagy felelős, míg mások csak "véleményezik" azt.) ;)


Tehát erre nincs jó külső válasz. Mert annyira szubjektív a kérdés maga.

2010. aug. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, az a gáz, hogy 16 évesek már az análszexnél tartanak, mert lassan-lassan kezdenek kiégni.Úgyhogy fel a fejjel!:-)
2010. aug. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!