Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 évesen egyedül, szűzen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen egyedül, szűzen mennyire vagyok gáz?

Figyelt kérdés

Majdnem 21 éves lány vagyok. Kb 2 éve randiztam utoljára (abból sem lett semmi végül) azóta meg semmi. Még nem volt barátom. Kicsit zárkózott vagyok, de ha megismerek valakit jófejnek és viccesnek mondanak. Szóval nem tom mi lehet a bibi velem, de már bele törődtem hogy így kell leélni az életemet,

a szüzességemet pedig már nagy tehernek érzem, mert mint más ember, a szexet természetesen én is kipróbálnám. De kapcsolatra esélyem sincsen, idegennel meg azért nem akarom elveszíteni, mert félek hogy nagyon fájna.

Na lényeg az, hogy szerintetek ez az egész mennyire ciki és mennyire kell szégyellnem? (Egyáltalán azt hogy nem volt még barátom ENNYI IDŐSEN?)

Nem akarok egy megkeseredett vénlány lenni, mint Susan Boyle... :(


Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. aug. 30. 12:11
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Én 20éves srác vagyok és ugyan így vagyok vele, szerintem nem gáz, bár engem zavar a saját helyzetem.

20f

2010. aug. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
na látod eddig mindenki veled van;)
2010. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Nyugi majd eljön az igazi;)
2010. aug. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Most írjam le megint hogy 23 vagyok és érintetlen.Hányszor még?
2010. szept. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
10%
De szépek lehettek mindannyian, miért nem taliztok valahol? FGF
2010. szept. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
próbálj flörtölni és tegyél úgy mintha tele lennél önbizalommal, persze nem kell beképzeltnek mutakoznod.Nem gáz, nyugi,majd örülni fog az a fiú aki elveheti a szüzességed és ha szerelmes leszel és ezt viszonozzák,akkor végképp nem lesz gond.
2010. szept. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Szerintem sem gáz, bár azért jó lenne tudni, hogy mégis miért vagy zárkózott? Nem vagy megelégedve a külsőddel, vagy valami egyéb "probléma" miatt? Ha ezt megválaszolnád szerintem többet tudnánk segíteni.

Szintén szűz 19F...

2010. szept. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

sz.tem sokkal nagyobb "gáz" hogy itt sirtok a gyk-n!!!!!!

.............. mindanyian!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

2010. szept. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

21 éves lány vagyok. Áprilisban, nem sokkal a 21. szülinapom előtt feltettem egy hasonló kérdést. Ugyanez volt velem is, és ugyanígy el voltam keseredve.


És mit ad isten? Most 3 hónapja van egy barátom akivel nagyon boldog vagyok, és már csak nevetek áprilisi önmagamon, mert rájöttem, hogy ha egyszer rámtalál a szerelem, akkor egyáltalán nem érzem úgy, hogy elkéstem volna, vagy lemaradtam valamiről. A barátom (aki 22 éves és jóval tapasztaltabb) örült neki, hogy még szűz vagyok, amikor pedig kiderült, hogy még nem volt barátom, ennyit mondott mosolyogva: "Olyan gyönyörű vagy, hogy ezt nehéz elhinni!"


Kívánok Neked, hogy hamarosan te is ilyen boldog legyél! :)

2010. szept. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nics veled semmi gond, esetleg annyi, hogy több eszed van annál ,hogy mindenféle jött-mentnek odaad magad. Nekem 23 évesen lett az első barátnőm és már azóta a feleségem. Becsülendő dolog. Ne változz meg, hidd el lesz majd egy értelmesebb férfi aki felfigyel rád és legalább kihagysz az életedből egy rakás csalódást olyanok miatt, akik nem méltóak hozzád..
2010. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!