Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 évesen egyedül, szűzen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen egyedül, szűzen mennyire vagyok gáz?

Figyelt kérdés

Majdnem 21 éves lány vagyok. Kb 2 éve randiztam utoljára (abból sem lett semmi végül) azóta meg semmi. Még nem volt barátom. Kicsit zárkózott vagyok, de ha megismerek valakit jófejnek és viccesnek mondanak. Szóval nem tom mi lehet a bibi velem, de már bele törődtem hogy így kell leélni az életemet,

a szüzességemet pedig már nagy tehernek érzem, mert mint más ember, a szexet természetesen én is kipróbálnám. De kapcsolatra esélyem sincsen, idegennel meg azért nem akarom elveszíteni, mert félek hogy nagyon fájna.

Na lényeg az, hogy szerintetek ez az egész mennyire ciki és mennyire kell szégyellnem? (Egyáltalán azt hogy nem volt még barátom ENNYI IDŐSEN?)

Nem akarok egy megkeseredett vénlány lenni, mint Susan Boyle... :(


Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. aug. 30. 12:11
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
93%

nem gáz nyugi nekem meg barátnőm nem volt mindig olyan lányok tetszenek meg akivel tuti nem lehet semmi de hát mindennek eljön egyszer az ideje:)

19F

2010. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják akkor jön amikor nem számítassz rá, és tényleg.
2010. aug. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
velem is ez van habár annyi külömbségel hogy néha összejött de aztán átvert kihasznált:S mostanában meg mindenki csak visszautasít:/ Én már leszarom ezt az egészet:D nem keresek senkit nem is próbálkozok már sztem nem ciki én is az vagyok még és 19 vagyok én nem érzem annak:D jah meg fiú vagyok:)
2010. aug. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem gáz, hogy ennyi idősen még szűz vagy! A mostani lányok már nem értékelik ezt a dolgot, pedig régebben ez még erénynek számított. Miért hiszed azt, hogy attól, hogy elveszíted a szüzességed valami más lesz? Nameg 21 évesen arra gondolni, hogy egész életedben így élsz majd, hogy még mindig szűz vagy, hát lásd be ez azért egy kicsit meredek!


Szerintem ne érezd ezt tehernek, mert egyáltalán nem az! Azok a lányok sem jobbak akik már kitudja hány hapsival voltak együtt életükben!:)

2010. aug. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
79%
Van egy igazgatóhelyettes ismerős(utálom,megvan rá minden okom),na ő 40 éves,nő és szűz.Már nem is d.gja meg senki,de nem szégyenli kicsit sem.És jól teszi,hogy b.szik rá más véleményére!:D különben sokan mondják a magukét a nőre..xD
2010. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem gáz!

Én 17 évesen nagyon éretlen voltam, de hát ugye már senki sem szűz az osztályban, nehogy azt higyjék már rólam, hogy baj van velem, az első szimpatikus fiúval lefeküdtem, és megbántam... Te csinálod jól, a mai fejemmel én is azt mondanám, hogy majd jön, aminek jönnie kell, semmit sem kell erőltetni.

Sokkal gázabb az, amit én csináltam!

22/L

2010. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz egyáltalán, tisztellek is azért h nem feküdtél össze az első jöttmenttel, sőt nekem sokkal inkább kéne egy ilyen felfogású barátnő, mint egy ribanc plázapiccha

18/f

2010. aug. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Szűz vagy nem szűz. Sose ezen két kategória szerint éldd az életed!!! Ne attól légy boldog, hogy eddig egyik kategóriában voltál, s holnaptól átkerülsz a másikba. Ne attól légy boldogtalan, hogy szégyenled, hogy egyik kategóriába sorolnak be s nem a másikba, s nem bírod elvilselni. Emelkedj fölül ezeken a dolgokon. Nyugodtan megmondhatod bárkinek, hogy te nem a szexuális kategóriák szerint definiálod magad. Kit érdekelnek az osztályozások és a rendszerezések :) Szeretkezni viszont kell (szeretkezés és szex nem ugyanaz. A szeretkezés messze felülmúlja intenzítás terén a puszta szexet). Akkora mennyiségű hormontermelést tud beindítani már egy hodfényen történő csókolózás is, ami túltesz egy egész heti maszturbáláson. Ne félj kimutatni, hogy vágyol a szexre. Ezt tudatosítsd magadban!
2010. aug. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz.

21F

2010. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
nem vagy gáz! én 19 éves srác vagyok és velem is hasonló a helyzet
2010. aug. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!