Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? --> egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? --> egy ilyen kapcsolatban? . Pls normális komikat. Kösz. :D

Figyelt kérdés

HellóSziaCSövike..:P

14 éves srác vok és háát eddigi életem csak csajozásról szólt szinte hetente váltogattam csajaimat és most végre van egy lány akivel kb már 4 éve szeretjük egymást de az úgy volt hogy mivel szüleink jóba vannak valami munkatársak voltak vagy mi a faxom jöttek velünk nyaralni és a lányba beleszerettem mindig amikor nyaraltunk fr mikor vége nyaralásnak elmegy és csak jővőre látom mert másik városba lakik..idén nyáron megint jött velünk és megint szerelmes lettem beszéltem vele és kiderült hogy Ő is így érez...:) örültem a fejemnek nagyon

De most hogy járunk 1,5 hónapja kb nem tom valami furcsa mivel kevésszer találkozunk mert nem egy városba vagyunk valahogy elhidegülök tőle de amikor találkozunk megint szeretem.....meg nem mondja ki hogy szeret csak ritkán és ez engem zavar...:S


2010. aug. 29. 18:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Már az első mondatnál röhögtem...
2010. aug. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Ez normális? NEM! Mármit te, bocsika..
2010. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Mr. Idegen ***** válasza:
hány km-re lakik a csaj?
2010. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

14 évesen csak csajozol...

Oviba homokoztatok? Suliba együtt írtátok a leckét?

4éve szeretitek egymást? 10 évesen nem vagy még szerelmes...

2010. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
retardált vagy
2010. aug. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Jézusom!a suli hogy megy a kapcsolat mellett?anyád nem szólt hogy 10 évesen ne csajozz?
2010. aug. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Jézusom!a suli hogy megy a kapcsolat mellett...


.... az írásából kiderül! :)

2010. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Úristen, te csíra, felrúgnék a méhedig!
2010. aug. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%

Én is az első mondatnál már elröhögtem magam.

Tragédia, komolyan...

2010. aug. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
hát egy ilyen falu bikája mellett, amilyen te is vagy, igencsak oda kell figyelnie a hölgyikének hogy mit lép, hiszen félő hogy más asszonyok felé kacsingatsz majd. Ennyi tapasztalat, ilyen mély filozófia, és a tapasztatok által felépített kapcsolathoz való viszonyod alapján aonban azt a következtetést vonnám le én - mint hozzád képest szűz személy - hogy marha nagy mákod van, és vigyáznod kéne a lányra de nagyon, ugyanis kevés az olyan fiatalasszony aki kora ellenére így tud szeretni egy magadfajta szerencsétlent, aki hetente váltogatja a csajait, a nyelvtanleckék helyett.
2010. aug. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!