Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az ami miatt válnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami miatt válnátok akkor is ha van 2 gyereketek?

Figyelt kérdés

-nem lehet törvénytelen dolog

-nem lehet szexuális identitás se (homo,biszex)

-és a megcsalás sem játszik



2021. aug. 12. 18:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

10: Sajnálom, hogy így látod, ahogy olvastam, kevés önbizalomra utal.

De akkor is ez van, ha a nő szakít veled. Az sajnos nem a te döntésed, mégis abba a helyzetbe kerülnél, amit leírtál.

2021. aug. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
Oké, de a kérdés arról szólt, hogy ha az én döntésem lenne. Egyébként nem egy férfi ismerősöm jár ebben a cipőben, a többségük már évek óta magányos. Akiknek meg van kapcsolatuk, azok meg csak az egyedülléttől menekültek bele, amolyan éljünk együtt, hátha jó lesz alapon. Pl. ha engem ledarálna az élet, részemről az érzelmek már nem működnének, nem is szeretném azokat. A társkeresőkön tapasztalható női hozzáállás meg még azt a maradék pici szikrát is kiölné.
2021. aug. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak ugyanúgy állnak hozzá, én is társkeresőztem többször is, szóval tudom, mi megy ott. Elhiszem, hogy elkeserítő, de hidd el, nem reménytelen. Szomszédom 56 évesen talált párt, miután megözvegyült, és ők tényleg boldogok, nem csak úgy elvannak.
2021. aug. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
69%
Van ilyen is, de ez egyáltalán nem jellemző. A lottót is meg lehet nyerni, de az esélye közelít a nullához. A jó párkapcsolat is földöntúli szerencse kérdése, még akkor is, ha te egy jól összerakott értelmes ember vagy, magas értelmi, érzelmi intelligenciával. Azt is tudom, hogy a tudatos élet, gondolkodás, önismeret nem populáris, ezen meg nem is kell senkinek sem megsértődni.
2021. aug. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!