Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Mit tennétek, ha kiderüln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit tennétek, ha kiderülne, hogy a párotok titokban elköttette magát és ezért nem lehet tőle gyereketek?

Figyelt kérdés

2019. nov. 28. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Mivel egy ilyen fontos információt eltitkolt előlem, tehát nem voltam méltó a bizalmára, így sok sikert kívánnék neki a továbbiakban, és venném a kabátomat.
2019. nov. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Örülnék, én sem akarok gyereket.
2019. nov. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Kapnám is ki a hüvelygyűrűt egyből.

Egyébként lehetne gyerekünk így is, ha annyira nagyon akarjuk, igaz, újabb beavatkozás árán, szóval tökéletes lenne minden.

2019. nov. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
El nem tudnám képzelni, hogy miért tartaná titokban amikor pontosan tudja, hogy ha tehetném én is elköttetném magam nő létemre.
2019. nov. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Megkérdezném, miért csinált ilyet?

Amúgy elhagynám. Az más, ha valaki nem akar gyereket, az is más, ha valaki nem akar SAJÁT gyereket. De hogy hazudik is.... Na azt nem!

2019. nov. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Tulajdonképpen örülnék, én sem akarok.
2019. nov. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#5: Szó sincs itt hazugságról, csak nem hozta fel a témát.
2019. nov. 28. 15:22
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
De ez hazugság. Elhallgattál valamit. Ami biztos feljött, mikor megbeszéltétek, hogyan védekeztek.
2019. nov. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen életszakaszban érne a hír.

ha éppen gyereket szeretnék tőle, akkor képzelheted...viszont ha nincs ilyesmi szándékom akkor is meglepődnék , hogy miért nem szólt. Ez azért nem egy kiló kenyér megvétele kaliberű döntés.

2019. nov. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj,csinálna más.De sz ilyet illik megbeszélni egy komoly kapcsolatban.Ebből annyit szürnék le,hogy nem voltam fontos.
2019. nov. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!