Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátnőm szórja a pénzt?

Figyelt kérdés
Volt nyári munkát és keresett kb. 30 ezer forintot. Pénteken volt vásárolni és otthagyott a tescoban 8000 forintot mindenféle tusfürdőkre, illatszerekre, hajfestékekre. Telefonja nincs neki mert nem volt sose gazdag, de most 5000-ért akar piercinget csináltatni. Szerintem sokkal fontosabb lenne egy telefon most neki. Ezt szóvá tettem neki és mondta, hogy ő mindig is csóró volt. Miért nem becsüli a pénzt?
2010. aug. 29. 10:13
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Pirecing? Na az k*urva fontos ám!


pfff

2010. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Hát igen ez az, de én úgy látom, hogy inkább magára költené mint a "kapcsolatunkra", mert az utazások miatt elég költséges.
2010. aug. 29. 11:49
 23/30 beetlejuice ***** válasza:
48%

11:42

pffff.....-_-" "ti nők, ti nők, ti nők" -csak magadat tudod ismételni, te hímsoviniszta barom. Nem gondolom azt, hogy a férfinak kell pénzelnie a nőt, de azért mindig van 1 arany középút. És amúgy meg 1 telefon ma már egyáltalán nem nagy cucc, már 1000Ft-ért is kapsz 1-et, szal szerintem nem 1 eget rengető ajándék.

2010. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Valahol megértem a barátnődet is. Egy időben nekem sem volt pénzem, és amikor tudtam szerezni egy keveset rögtön arra költöttem el amire éppen vágytam. Viszont megértelek téged is, idegesítő lehet a dolog, de ne szólj bele. Ha elkölti elkölti, de ne vegyél meg neki olyat amit ő is meg tudott volna, így talán máskor amikor lesz pénze felfogja h mi a fontos éppen. Nem nagyon tudsz mást tenni. Amúgy meg nő létemre azt mondom egy pasinak tényleg nem szabad pénzelni a csajt, mert akkor "elkapatja". Jártam már így, alapnak vettem a nem alap dolgokat. Persze engem leállított a párom finoman, így már odafigyelek. Mindketten veszünk egymásnak kisebb ajándékokat, de a nagyobb dolgokat mindenki magának. Vagy mondjuk nagyobbat szülinapra vagy ilyenek. na szóval nem vagy szánalmas meg szemét ne hallgass másokra, de tényleg inkább hagyd a saját kárán tanulni.

22/L

2010. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Azt még megemlítem, hogy egy fogamzásgátló felével még tartozik, amit nem kérek el tőle, de azért nekem ez is furcsa. Amikor én valakinek tartozok azt amint van pénzem azonnal oda adom még ha az utolsó fillérem el megy rá akkor is, főleg ha a szerelmem. De nyilván ha odaadja nem fogom elfogadni.
2010. aug. 29. 12:00
 26/30 anonim ***** válasza:

Elolvastam pár hozzászólást. Én is ilyen lány vagyok, mint a barátnőd, keresek egy kis pénzt, és rögtön elköltöm illatszerekre, ruhákra, cipőkre, amire épp.

DE! Soha nem költöm a barátom pénzét! Akart már nekem venni ezt-azt, de nem hagytam, attól, hogy valaki szereti szórni a SAJÁT pénzét, még nem biztos, hogy a másét is fogja.

2010. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Na, jó! Ez azért kicsit furcsa! Én sem szeretem a lehúzós csajokat, de ha neki ennyire nincs pénze, te pedig azt állítod neked van, nem is kevés, akkor nevetséges felhánytorgatni a buszjegyet, meg a fogamzásgátlót. Ha ezt megfinanszíroznád, még akkor sem mondhatnád, hogy lehúz téged. Furcsák a mai kacsolatok!
2010. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

14:39: Igenám, de nem két buszjegyről van szó. Telefont meg vesz neki, de nem lesz előrébb, ugyanis neki kell hívnia. Ha annyira nincs pénze, akkor feltölteni sem tudja.


Kérdező: törődj bele, hogy elszórja. Aztán hallgasd meg a sirálmait. Vagy lépj le. Pircing meg kell, mert attól menő lesz az ember. Hagyd meg neki ezt a szórakozást. Ha 23 évesen is ezt csinálja, kakor viszont lépés indulj (neked)!

2010. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb megtanulja a saját kárán, ha te nem pénzeled.
2010. aug. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Most még hirtelen jön sok pénz a kezébe, ami eddig nem volt, elkölti, de majd egy éven belül úgyis megtanulja beosztani, ha nem szokja meg, hogy te bármikor adsz neki, ha kell.
2010. szept. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!