Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátnőm szórja a pénzt?

Figyelt kérdés
Volt nyári munkát és keresett kb. 30 ezer forintot. Pénteken volt vásárolni és otthagyott a tescoban 8000 forintot mindenféle tusfürdőkre, illatszerekre, hajfestékekre. Telefonja nincs neki mert nem volt sose gazdag, de most 5000-ért akar piercinget csináltatni. Szerintem sokkal fontosabb lenne egy telefon most neki. Ezt szóvá tettem neki és mondta, hogy ő mindig is csóró volt. Miért nem becsüli a pénzt?
2010. aug. 29. 10:13
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező igazad van :)
2010. aug. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Azt megérteném ha az zaravna ha pl. drogra költötte volna azt a 30ezret, de h olyan dolgokra ment el a fizuja ami egy lánynak fontos mint pl. a tisztasági szerek...

ha egy piercingtől boldogabb mint egy telefontól akkor csinálja azt.. még fiatal.. nem a rezsiről meg a kajáról van szó..

Én az első fizumat ami 40ezer volt ruhákra meg cipőkre költöttem és a barátomat abszolút nem zavarta ez, még csak az kellett volna, h megmondja mit vegyek a pénzemből.

2010. aug. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Most sokan mondják, hogy semmi közöm hozzá, de engem is érint. Nekem kell felhívni mindig a szüleit, hogy egyáltalán találkozhassunk, vagy visszahívót küldenek, nekem kell vennem a buszjegyet neki. Szerintem ez is már sok.
2010. aug. 29. 11:09
 14/30 anonim ***** válasza:
..amiért mellesleg én dolgoztam meg..
2010. aug. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Akkor meg mondd meg neki, h ezentúl nem tudod hívni mert sok lesz a számla, ha szeret akkor majd megoldja.
2010. aug. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 beetlejuice ***** válasza:
50%

Én nő vagyok, és el is kerülöm az ilyen férfiakat messziről.-_-"

Nem szólhatsz bele, abba, hogy ő mire költi a pénzét, ha meg annyira akarsz vele beszélni telefonon, és te annyira jól állsz anyagilag, akkor vehetnél neki egy k.urva telefont. Ha te ennyire smucig vagy, és minden fillért sajnálsz a bnődre költeni, akkor nem hiszem, hogy őt szereted, talán inkább a pénzedet. Nekem még nincs saját keresetem, de ha takarítottam meg 1 kis pénzt, azt nem sajnáltam a barátomra költeni, hogy meglepjem néha vmivel.

Te viszont szánalmas vagy....

2010. aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
73%
Ha ennyit nem tudsz kiadni rá, miért van barátnőd?
2010. aug. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

"Ha te ennyire smucig vagy, és minden fillért sajnálsz a bnődre költeni, akkor nem hiszem, hogy őt szereted, talán inkább a pénzedet."

Most őszintén te normális vagy?

Tavasszal gyakorlatilag miatta szegényedtem el én is. Mert buliban én fizettem neki a piát, én hívogattam mindig, szinte az én pénzemből utazott. Most tanultam belőle, hogy ezt így nem szabad, mert én sem dolgozok még és a pénztárcám se feneketlen. Most neki is van pénze és ahelyett hogy venne magának telefont vagy spórolna egy kicsit egy jelentéktelen piercinget vesz.

2010. aug. 29. 11:33
 19/30 anonim ***** válasza:
53%

11:11 te vagy aszánalmas, már megbocsáss. de mióta köteles a férfinek anyagilag támogatni a lányt, ha a lány az ujja hegyét sem mozdítja meg a dologért?


T inők ti elvárjátok, hogy a pasi pénzeljen, ti nők nektek semmi sem elég, ti nők szánalmasak vagytok, mert azt hiszitek, ha nők vagytok mi kötelesek vagyunk rátok költeni. Mi?


ÉN az ilyen lányt hagynám el, akkor csak lebzsel a másik pénzéből, és igenis a kérdező ne vegyen neki telefont, oldja meg!


Nem hiszem el, hogy ti mindig csak az anyagiakat nézitek ti nők, a szeretet nem pénz kérdése!!!!

2010. aug. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 beetlejuice ***** válasza:
Igen, normális vagyok, nagyjából.:D Jó azt nem tudtam, hogy a bulikban te fizetted az összes piát, amit megivott, az tényleg elég költséges, azt nem kellett volna. De nem tudod arra kényszeríteni, hogy piercing helyett telefont vegyen magának. Gondolom mivel amúgy sosincs pénze, most egyszerűen azt se tudja, mire költse.
2010. aug. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!