Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátnőm szórja a pénzt?

Figyelt kérdés
Volt nyári munkát és keresett kb. 30 ezer forintot. Pénteken volt vásárolni és otthagyott a tescoban 8000 forintot mindenféle tusfürdőkre, illatszerekre, hajfestékekre. Telefonja nincs neki mert nem volt sose gazdag, de most 5000-ért akar piercinget csináltatni. Szerintem sokkal fontosabb lenne egy telefon most neki. Ezt szóvá tettem neki és mondta, hogy ő mindig is csóró volt. Miért nem becsüli a pénzt?
2010. aug. 29. 10:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nekem is a barátom ilyen, és én is mikor probálok erről beszélni vele, akkor ő van kiakadva. Nagyon bosszantó tud lenni.
2010. aug. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Azt a pénzt ő kereste, arra költi, amire akarja. 8000 Ft illatszerekre még csak nem is sok.

A telefon meg lehet, hogy egyáltalán nem izgatja. Meg tudom érteni, én is szívesen kihajítanám az ablakon az enyémet. Mellesleg ha mégis akar, akkor azt is lehet már kapni akár 5000 Ft-ért is.

2010. aug. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért csinálja, mert sose engedhette meg magának, és most örül, hogy olyan illatszereket vásárolhat, amire eddig vágyott. Szar dolog lehet, hogy valakinek ez luxus kiadásnak számítson. :( (félre ne értsd, nem leszólásból mondom, csak bosszantó, hogy valakinek ennyire ne legyen pénze)
2010. aug. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Nézd nekem van pénzem, nem kevés, de én megbecsülök minden forintot. Telefont nagyon akar mert alig tudunk beszélni a nagy távolság miatt, ezért szerintem fontosabb mint a piercing.
2010. aug. 29. 10:38
 5/30 anonim ***** válasza:
73%

Mi közöd neked hozzá, hogy mit csinál a pénzével?

Ha azt akarod, hogy tudjál vele telefonon beszélni, vegyél neki ajándékba egyet.

2010. aug. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Én csak neki akarok jót.

Olyanba meg nem akarok belemenni, estem már abba a hibába, hogy elkényeztettem egy csajt és később csak a pénzemre ment. Ez olyan mint a lavina egyszer elindítod és nem lehet leállítani. Ez a csaj meg hajlamos lenne rá.

2010. aug. 29. 10:48
 7/30 A kérdező kommentje:
Én azt nem értem, hogy hogy lehet valaki ennyire "sügér" hogy elszórja a pénzét utána meg sír, hogy nincs pénze.
2010. aug. 29. 10:49
 8/30 anonim ***** válasza:
57%

Egy nővel soha ne beszélj pénzes dolgokról, mert csak lenyúlják...


A volt barátnőm is a pénzem miatt volt velem, kihasználtés rájöttem a nőkkeben nem SZABAD megbízni!


És nehogy rákölts valamit is!!!!


Csakis közösen vásároljatok, ha te akarsz neki valamit adni!

Nehogy megszokja azt, hogy pénzeled!

2010. aug. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%

Ha én nő lennék, az ilyen pasikat messzire elkerülném.

Igy csak a hozzád hasonló gondolkodású nőket kerülöm

2010. aug. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Utolsó mire gondolsz?
2010. aug. 29. 10:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!