Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy srác, én is neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, én is neki, de barátnője van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval már régóta nézegetjük egymást és felvett msnre, ahol írta hogy nagyon vonzom, de csak arra kellenék neki, meg ki akarja próbálni magát.

Már több mint egy éve van barátnője akit szeret de ő mindig is nagy nőcsábász volt és már kicsit unja a jófiú szerepét, meg szörnyen kíván.

És úgyse tudná meg a barátnője mert másik városban lakik...És ő nem mondaná el neki.

Nekem nincs senkim, így egy alkalmi kapcsolat bejöhet...

De zavar a barátnője, de a pasi meg rettentően vonz!

Hagyjam vagy menjek bele?


2010. aug. 28. 10:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha veled is megcsinálták már, akkor gondolom nem akarod, hogy másnak is úgy fájjon, mint neked akkor. Hagyjak a csávót, ez egy bunkó lehet.
2010. aug. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Természetesen, ha a srác eltökélte, hogy megcsalja a barátnőjét, akkor meg is fogja, ezen nem változtathat senki, viszont számomra nem lenne mindegy, hogy egy azt velem teszi, az én lelkiismeretem sínlené meg utána, vagy másé... Igaza van abban az egyik hozzászólónak, hogy jobb lenne szólni a barátnőnek, ugyanakkor kétlem hogy elhinné. Ha annyira szereti a párját, akkor nem egy harmadik csajnak fog hinni, hanem a barátjának, aki nyilván váltig állítja majd az ellenkezőjét. Én kimaradnék ebből teljes mértékben. Egyrészt belepiszkítanál a kapcsolatukba így is úgy is, sehogy nem jönnél ki jól, másrészt ne legyél csak egy a sok közül!
2010. aug. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Az ilyen dolgok mindíg kiderülnek!

Tapasztelat!De nem az én oldalamról.

Én nagyon elitélem a hűtlen embereket.

Ha megteszed a sráccal, akkor ne csodálkozz ha majd visszakapod a sorstól!Mert szerintem a tetteinknek mindíg van következménye.Ne azzal gyere h veled mit tettek, az szerinted felmentene téged a hibád alól!?Inkább lépj ki ebből az egészből,és kerüls az ilyen embereket.Te pedig ne legyél ilyen.Nézd inkább a jobb példákat!

2010. aug. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Hagyjuk a visszakapom a Sorstól témát, eddig engem vertek át, csaltak meg holott én őszinte és becsületes voltam minden kapcsolatomban, akkor mit is kapok és miért is a Sorstól?

De tényleg nem teszem meg, nehogy ez is az én lelkemen száradjon aztán kapjak még pofonokat, elég volt...

2010. aug. 28. 11:31
 15/19 anonim ***** válasza:

Nah látod?

Szerintem ez a helyes döntés. :)

2010. aug. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
biztos meg szuz es veled akarja kiprobalni eloszor hogy ne balf@szoskodjon a baratnoje elott.
2010. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Már több mint egy éve együtt vannak és rengeteg nővel volt...Biztos szűz...
2010. aug. 28. 13:33
 18/19 anonim ***** válasza:
sosem lehet tudni.
2010. aug. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
semmit ne tegyél és nem leszel r1banc a szememben
2010. aug. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!