Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy srác, én is neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, én is neki, de barátnője van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval már régóta nézegetjük egymást és felvett msnre, ahol írta hogy nagyon vonzom, de csak arra kellenék neki, meg ki akarja próbálni magát.

Már több mint egy éve van barátnője akit szeret de ő mindig is nagy nőcsábász volt és már kicsit unja a jófiú szerepét, meg szörnyen kíván.

És úgyse tudná meg a barátnője mert másik városban lakik...És ő nem mondaná el neki.

Nekem nincs senkim, így egy alkalmi kapcsolat bejöhet...

De zavar a barátnője, de a pasi meg rettentően vonz!

Hagyjam vagy menjek bele?


2010. aug. 28. 10:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

És mi lenne ha a te pasid a tudtodon kívül ezt csinálná veled? Gondolom nem esne jól.

Én hagynám, de szerintem te már eldöntötted magadban.

2010. aug. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Velem minimum 5* csinálta ezt a volt pasim, tudom milyen érzés...
2010. aug. 28. 10:05
 3/19 anonim ***** válasza:
Gondolom utálod is érte. Akkor olyan akarsz lenni mint ő?
2010. aug. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
gyűlölöm. Igaz...
2010. aug. 28. 10:11
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
Ez a te lelkiismereti kérdésed kell hogy legyen... Ha megtudsz azzal birkózni, hogy tönkre vágsz egy kapcsolatot (akkor is ha egyelőre nem derül ki), ám csináld. Ha nem, akkor ne... Csak őszintén kívánni tudom, hogy ne az én párom legyen az "áldozat", mert akkor biza te sem úsznád meg!
2010. aug. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt is vegyük hozzá, hogy a srác valszeg találni fog mást a kérdező helyett hogy "kipróbálja magát".

Tehát én csak a lelkiismereted állítanám az útjába a dolognak. A csávó úgyis keresni fog magának másik csajt, a soraidból úgy tűnik ez a vérében van...


Továbbá én totálisan azon a véleményen vagyok, hogy ha valaki megcsalja párját, akkor az CSAK AZ Ő FELELŐSSÉGE. Aki segít neki ebben (jelen esetben a kérdező) igazából csak igazolja a csávó hűtlenségét. Bizonyítékot teremt rá. A csávó aki dönt a hűségéről. Senki sem tudja kényszeríteni hogy keféljen félre, ez csakis a csávó felelőssége.


Megaztán amiről nem tudsz, az nem fáj. Sajnos és szerencsére igaz. A srác pedig élni fog ennek a mondatnak az erejével...

2010. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Sosem lehet benne biztos senki, hogy nem fog kiderülni, sajna ez tapasztalat. Életemben egyszer csaltam meg az ex páromat, mert "csak" kíváncsi voltam, és akkora pofont kaptam vissza az élettől, hogy 180 fokot fordultam! Azt hittem sosem fog kiderülni, a srác is biztosított róla hogy tartja a száját, aztán kopp, egy olyan személy számolt be róla, akiről a mai napig nem tudom honnan tudja!! Nem baj, megérdemeltem, amit kaptam, én viszont olyan természet vagyok, akivel ha ez megtörténik legalább felteszi a harmadik félnek is a kérdést, hogy élvezte-e?! Természetesen a páromat venném elő először, de a csajjal is elbeszélgetnék kicsit, és nem érdekelne, hogy ő ebben hibás-e (persze hogy az, hiszen mondhatott volna nemet is), az sem érdekelne hogy ki kezdeményezte, egy fiatal nőnek, akit ráadásul csaltak már így meg többször is, lehetne annyi lelkiismerete hogy nem okozza ugyanazt a fájdalmat másnak, amit ő egyszer már átélt, és gondolom nem élvezett!
2010. aug. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Hát, a lelkiismeret nagy úr...

És tudom milyen érzés ha kiderül a párodról hogy megcsalt, nem is egyszer éltem át ezt a megalázást.

Legszivesebben belemennék, hogy az én lelkem helyére kerüljön, egyfajta bosszúként, de nem bírnék tükörbe nézni azután...

Meg én is először a csajokat okoltam, hogy miért mentek bele ha tudták hogy vagyok, másodsorban a pasimat hogy hogy lehetett ilyen tetű hogy ezt tette velem, velünk.

Nem fogom megtenni, ennél többre tisztelek egy kapcsolatot, meg nem akarok csak egy numera lenni a pasinak, nem fogom a trófeáinak sorát gazdagítani...

2010. aug. 28. 10:46
 9/19 anonim ***** válasza:

Tehát a kedves kérdező arra a döntésre jutott, hogy nem bolygatja meg ezt a kapcsolatot.


Vegyük azonban észre, hogy voltaképpen a lány - aki meg lett volna az aktus által alázva - egy olyan csávóval van most együtt, aki eltökélte hogy megcsalja őt, csak épp a kiszemelt mégsem teszi szét a lábát. Tovább csavarva a szavakat: a csávó bizonyosan meg akarja csalni. Most akkor ennek lánynak voltaképpen jó hogy egy ilyen fiúval van vagy nem?


Érdekes harmadik kimenetele lenne ennek a szituációnak, ha valahogy a tudtára hoznád a csajnak, hogy a hőn szeretett, tisztelt "párja" mire készül(t). Ha feltételezzük hogy az a lány nem érdemli meg a szenvedést amit a megcsalás okozna, akkor illenék tudnia, hogy a srác pedig elhatározta hogy megteszi...

2010. aug. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nekem is megfordult a fejemben, de állítólag annyira szereti hogy se hall se lát, meg hogy jövök én ahhoz hogy beleköpjek az idillinek tűnő kapcsolatába?

Gondoltam írok neki privit de úgyis az jönne ki hogy én vagyok a ribi, meg lehet nem hinné el hogy nem történt meg.

Bár jobb lenne tudnia milyen csávója van, meg ha velem ezt teszi mit tehet a többi nővel?

Biztos nem én vagyok az egyetlen akinek csapja a szelet mellette!

2010. aug. 28. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!