Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan srác tetszik, akinek van barátnője, ugye felejtsem el?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 14:14
1 2
 1/14 Smartguy86 ***** válasza:
Barátok még lehettek esetleg, de gondolom ez neked nem elég, így nincs sok értelme. Elszedni nem szép dolog. Ha majd a srác szakít, mert nem működik, akkor visszatérhetsz rá. De addig is sokan vannak még! :)
2011. jún. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem kell elfelejtened, de kapcsolatot ne akarj.
2011. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
igen, jóban vagyunk, szerelmes nem vagyok, csak tetszik. külsőre teljesen esetem, belsőre meg eddig úgy néz ki rendes srác, nem ismerem régóta:)
2011. jún. 2. 14:19
 4/14 anonim válasza:
ne felejsd el nekem is tetszik egy olyan lány akinek van barátja lehet hogy el hagyja a barátját(barátnőjét) és meg kaphatod!!!
2011. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem se felejtsd el. lehet hogy titkon ő is rólad álmodozik :)))
2011. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
:))
2011. jún. 2. 14:28
 7/14 Smartguy86 ***** válasza:

Nah, ha a srác másik csajról álmodozik, miközben jár valakivel... azzal a sráccal mégis melyik lány akarna járni??? :DDDD


Mert páran azt hiszik, hogy velük persze ez nem történhet meg. Mint a dohányosok: mind azt hiszi, hogy neki nem lesz tüdőrákja...

2011. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne ribanckodj!
2011. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2011. jún. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
a lánnyal távkapcsolatban vannak, de én itt vagyok:D
2011. jún. 2. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!