Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki kiábrándult a párjából,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki kiábrándult a párjából, mi miatt ábrándult ki? Mi volt az oka, hogy ma már máhogy látja őt? És szerintetek ezt helyre lehet hozni? Volt aki tovább maradt a kapcsolatban úgy is, hogy már nem érezte azt, amit egy igazi kapcsolat ad?

Figyelt kérdés

2021. júl. 24. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom hogy miért ábrándultam ki belőle. Egyszerűen ránézek és mintha egy idegent látnék. Egy éve nincs is közöttünk szexuális kapcsolat. 29 éve együtt vagyunk, nem megyünk szét, mert összeköt a közös hitel. F
2021. júl. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Megbízhatatlan volt, többször kaptam hazugságon, egy idő után már nem tudtam hinni az adott szavának, hiteltelen lett. Nem megcsalás volt vagy ilyesmi, mindennapi dolgokról van szó. Aztán egy idő után ez bennem annyira aláásta a dolgot, hogy egyáltalán nem láttam a közös jövőt, nem tudtam már hinni kettőnkben. Nagyon sokszor ígérte, hogy megváltoznak a dolgok, de minden kezdődött elölről és maradt a régiben. Emberként még mindig szeretem, de párkapcsolatra nekem alkalmatlan lett. Annyi hülyesége volt, hogy kiábrándultam teljesen. Sokáig próbálkoztam, de végül feladtam és szerintem jó döntést hoztam.
2021. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Nincs elvaras nincs kiabrandulas
2021. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Rossz volt a szex

Lusta lett

Igénytelen

Ingyen élő

Túlságosan féltékeny

2021. júl. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


4! Mióta vagytok együtt? Mennyi idő alatt láttad meg ezeket?

2021. júl. 24. 17:57
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen megváltozott, nem az volt már akibe beleszerettem.
2021. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Állandó fektekenykedes, önmagával foglalkozik, más érdekeit nem tart szem előtt. Nem ilyen volt mikor megismertem és megszerettem.
2021. júl. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Rákos lettem. Megműtöttek. Mikor haza jöttem kijelentette ,hogy sohasem szeretett s kár volt hozzám jönnie , 28 évvel ezelőtt.

Eddig ilyet nem mondott.

2021. júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Pocsék lett a szex (mert évek óta együtt voltunk, ilyenkor már leszart engem). Többször leültem vele beszélni róla, kiabáltam vele, beleharaptam amikor fájdalmat okozott, én voltam a rohadék.

Nem tudtam barátokkal elmenni meginni még egy forró csokit/cidert sem, mert 19 óra után negyedóránként hívogatott, hogy hol vaaagy???!!! Ki fognak rabolni/meg fognak erőszakolni/meg fognak támadni, azonnal haza kell mennem.

Random kitalált dolgokat, aminél lecseszett, ha nem úgy csináltam (pl ezentúl a sajt a hűtő 3. polcán lesz a 2. helyett és én balga rossz helyre tettem).

Csomót találtam a mellemben és megijedtem (anyukám is rákos volt anno) :( Erre a reakciója annyi volt, hogy hagyjam már a hülyeségeimmel.

Az már csak hab a tortán, hogy minden költséget rám tolt, mert ő gyűjteni akarja a pénzét egy nagy projektre.


A végén inkább felvágtam volna az ereimet, semmint hogy hozzámérjen.

Persze nem így indult a kapcsolat, a szex fantasztikus volt, a barátaimmal akár egész este is kint maradhattam, nem voltak bekattanásai sem, hogy ezentúl úgy van és bazzzzd meg, ha máshogy csinálod.

Szakításkor taknya-nyála összefojt és széttörte a kezét, mert beleöklözött a falba. Szerinte félreértelmeztem mindent (biztos a barátnők beszélték tele a fejemet, nincs baj a kapcsolatunkkal), ő egy álompasi.


Nem lehet helyre hozni és nem is akarom, a szememben egy féreg lett az udvarias, gáláns, magabiztos férfiból. Ez van, remélem már jobb emberismerő lettem.

2021. júl. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után már nem tudta fenntartani a látszatot. A családom a kezdetektől nem bírták őt. A barátaim sem, de a legtöbbjük messze él, így eleve ritkán tudtam velük találkozni, és exem nem is jött mindig velünk. Amikor viszont velünk volt, a barátok is rossz véleményt alakítottak ki.


Azt persze én is észrevettem, hogy elég lusta és tutyimutyi, de ezt simán elnéztem volna neki, ha ugyanaz a kedves, gondoskodó, megértő, empatikus, aranyos ember lett volna, akinek mutatta magát. Egy frászt volt az. Az életben nem tudott még magáért sem kiállni, kivéve velem szemben. Na, velem szemben egy idő után borzasztóan erőszakossá vált, és egyszerűen már undorodtam az agresszív, rámenős stílusától, ordibálásától és a sértődéseitől. A végén már nem is szívesen értem hozzá, és én voltam neki minden rossz.

2021. júl. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!