Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minél többször látom részegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél többször látom részegen annál jobban kiábrándulok belőle?

Figyelt kérdés
Barátom hétvégente inni szokott, sokszor részegségig. Eleinte elnéztem, mert nem lesz agresszív, nem csinál igazából semmit, kedvesebb velem mint józanon...csak így két év után már rosszul vagyok tőle olyankor. Amikor nem iszik teljesen normális férfi, de így nem merek semmit sem tervezni vele, sem összeköltözést(egyedül hagyna úgyis az ivás miatt hétvégén), komolyabb dolgokat meg főleg nem. Szeretem, de mégis úgy érzem szakítanom kellene vele. Mit csináljak?

2019. aug. 11. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretem, de mégis úgy érzem szakítanom kellene vele"


Pontosan ezt.

2019. aug. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
A baratod alkoholista. Szerintem sem erdemes ezt eroltetni.
2019. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is érzed, hogy nem tudsz egy ilyennel tervezni, mit akarsz még ezen ragozni?
2019. aug. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

"egyedül hagyna úgyis az ivás miatt hétvégén"

És??? Neked nincsenek barátaid, hobbid, nem vagy el egyedül este pár órát vagy nem mész el vele szórakozni??? Nem kell folyton egymás seggében lenni egy kapcsolat nem erről szól.

Ne haragudj de szerintem a te mentalitásoddal van a nagyobb baj. Fiatal, szórakozik, mégis mi ebben a rossz? Tök természetes és nem attól lesz valaki komoly vagy érett, hogy nem jár el bulizni vagy nem iszik. A pároddal semmi baj nincsen, te vagy a fap.na.

2019. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szívesen mondanám, hogy ez még változhat, de nem fog.

Az én párom is ivott hétvégente, legtöbbször részegségig. Nem volt sosem agresszív, nem is csináltam belőle nagy ügyet. Úgy voltam vele, mint ahogy itt az egyik kedves hozzászóló, hogy volt saját hobbim, nem éreztem problémának a hétvégi dorbézolást. Aztán jött az az időszak, hogy egyszer-egyszer hétköznap is előfordult. Majd egyre gyakrabban. Így jutottunk el a heti 4-5 estéig. Az volt a furcsa, amikor otthon volt. Belefásultam. Ő nem érezte ezt problémának, nem értette, hogy mi a bajom, hiszen milyen szépen élünk.

Többször leültünk beszélgetni, próbáltam tükröt tartani elé. Eltartott egy darabig, amíg leesett neki, hogy ez így nem biztos, hogy normális. Mostanában nem iszik a saját döntése miatt, de nem lehetek benne biztos, hogy ez így is marad. Én szeretem a páromat és vele maradtam. De nem könnyű.

Nem ismerem a párodat, nem tudhatom, hogy nálatok a heti egy bulinál megáll-e a dolog, vagy rosszabb lesz, de ha téged zavar, hogy iszik és most bizonytalan vagy, az nem bíztató a kapcsolatotokra nézve. Ami 2 év után, a lila ködben, szerelemben kicsit zavar, az 10 év után nagyon fog zavarni.

2019. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!