Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ünnepelhetném meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ünnepelhetném meg az évfordulónkat a párommal?

Figyelt kérdés
Szeptemberben leszünk másfél éve együtt a barátommal. Szeretném őt valahogyan meglepni, de nem tudom milyen ajándékot vagy esetleg programot találhatnák ki.Tudnátok nekem segíteni?
2010. aug. 27. 12:03
 1/2 anonim válasza:

Háth én venék valami szép kis ajándékot...és én iylet nem szertek agyont ulozni..egy nagyon szép séta naplementéve..és utána ha megkivánjátok egmyást akor lehet az is..másnem caak pettng de az ugy is arra visz rá titieket :D

Sok sikert..és jou uneplést

2010. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi a párommal most leszünk egy évesek, és azon a napon elmegyünk egy élményfürdőbe. Sztem ott elég jól el lehet lenni, tudunk egymással foglalkozni, pihenni és jól érezni magunkat. Ennél többre nem is vágyom. Annak, hogy porosodjon még egy kacat a polcunkon szerintem nincs értelme. A pancsi meg egy közös élmény, csak kettesben
2010. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!