Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éves évfordulónkat ünnepeljü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves évfordulónkat ünnepeljük hétvégén a barátommal, és fogalmam sincs mit vegyek neki. Van valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolod mi jobban ismerjük őt, mint te? :D
2010. nov. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem. :D de azért vmi ötletet adhatnátok :D
2010. nov. 9. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Ma már egy ilyen kérdésre válaszoltam... Neked kéne tudnod, hogy minek örülne, te ismered és nem mi... Vegyél neki egy 100-as csomag kotont. Az mindkettőtöknek hasznos.
2010. nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

én nem költöttem sokat!!

mondjuk a rozsa szirmot nem tudtam oldani mert nyár volt és van rózsám..


Szóval az ajtótól az ágyig csinálsz gyertyákból egy kis utat

és az út közepére rózsa szirmokat szorsz és te valami sexy ferérneműben várod az agyon keresztbe fekve két pohár pezsgővel a kezedbe... én ezt csináltam nagyon jó volt mondjuk én a bejárati ajtótól az agyig csináltam meg az egészet mert ketten éltünk nem tudom ti hogy vagytok ezen a téren....vagy egy romantikus vacsora gyertya fényes

és a desszertet úgy tálalod fel hogy csak egy bugyi melltartó combfixes harisnya és magassarkú van rajtad...ezt is meg csináltam már azt nem kell mondanom hogy a desszert késöbre maradt!:P sok sikert... ( ne feledd a védekezést! )

2010. nov. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!