Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? A saját vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? A saját véleményed írd le kérlek, hogy te mit tennél.

Figyelt kérdés

A párom régóta beszélgetett egy kolléganőjével. Nem is ezzel kezdődött a baj, hanem azzal, hogy nekem nagyon zavaró és fura volt az, hogy este 11kor és akár hajnali 1kor(!) is írt neki a nő. Jeleztem a páromnak, hogy ez szerintem nagyon nem okés. Folyton leállított és mindig csak egy kis ideig tartott a nyugalom, újra és újra előjött végül meguntam. Megmondtam a páromnak, hogy vagy lép ő vagy leállítom a nőt én. Azt mondta, hogy majd ő szépen ezt megmondja neki, hogy nekem ez nem tetszik és fejezze be. Olyanokat mondott nekem, hogy csak azért beszél vele, mert a cégnél ő a legnagyobb "mindenkilánya" és a főnökkel is szerinte viszonya van és rajta keresztül a főnök már pozícióváltást ígért neki. Nem hittem neki. Másnap kapok egy levelet a csajtól, hogy bocsánatot kér mindenért, nem keresi többé a párom. Kicsit megnyugodtam. Pár hétre rá ismét nagyon fura volt a párom ha véletlenül feljött a nő neve is akár ezért eldöntöttem, hogy belenézek a telefonjába. Amit ott láttam.. Hát azt hittem, hogy infarktust kapok. Valóban meg lett mondva a nőnek ez az egész, de nem úgy, hogy közösen kérjük a párommal, hogy fogja vissza magát a nő, HANEM a nő végig engem szidott különböző szavakkal a párom pedig adta alá a lovat. Az is kiderült, hogy a párom megkérte, hogy csak előttem kell megjátszani, hogy nincsenek jóba, mert engem nagyon zavar az, hogy "jóba vannak". A párom ugye nekem erről nem így szólt.. Közösen írták meg a lerázó levelet is amit a nő nekem küldött el. Egyből kérdőre vontam a párom és mindent beismert és mentegetőzött, hogy nem lett volna ez, ha nem rajta keresztül intézzük. Másnap a kolléganő+én+ a párom leültünk beszélni. Mindenki beismert mindinkinek. A nő teljesen mosolygósan távozott, másnap elvileg végig minket szidott bent a cégnél, hogy soha nem szól se a páromhoz se hozzám.


Ennek én nagyon nagyon örülnék, de félek attól, hogy kibékülnek és újra a hátam mögött szervezkednek. Elvileg megcsalás nem történt, csak egymás lelki támaszai. A nőnek van kapcsolata 20 éve, mindig a munkába megy a pasi a nőért a cégen belül nincs lehetőség ilyesmire.

Ti mit tennétek? Hogyan derítétek ki, hogy folytatódik-e ez tovább? A telefonba nézés már nem opció, azóta a hülye is törölné, ha tudja, hogy lebukhat. Szeretem a párom, de ha kiderül, hogy semmi nem változik én ezt nem csinálom tovább


2021. júl. 8. 21:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
En biztos, hogy szakitottam volna a kedves parommal. Ez borzaszto tiszteletlenseg feled, hogy inkabb neked hazudik es hord el mindennek a hatad mogott, mint a not pattintsa.
2021. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Őszintén mit tennék? Szakítanék! Átkúrta a fejed a párod egy másik nővel!
2021. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Hogyha a párod egy más nőt (is) tart a lelki tàmaszànak az már règ rossz. Nincs rendben valami a kapcsolatotokban, szerintem picit nézz körül mindenhol és ràjössz hol csúszott el ez az egész. Remélem megoldòdik.
2021. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Már régen vége van, már nálatok. Ha nem esett volna le, akkor "a párod" őt választotta, vele fogott össze, ellened! A megbeszélés ezen semmit nem változtatott.
2021. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Lehet rossz véleményed a nőről kérdező, szíved joga, de elszámolnivalója, megbeszélnivalója veled a “párodnak”, élettársadnak van, nem másnak.


Neked vele kellene egyetértésre jutnod... de legalább a felismerés jó lenne, hogy mit szeretsz vajon azon az áldott jó emberen, aki a szemedbe hazudik, nem egyenes, nem korrekt, mások előtt szid és lejárat?


Nekem ennek a fele is bőven elégséges lenne a totális kiábránduláshoz. Nem érdekelne, hogy mit csetel, kivel csetel, mit hazudik... olyan mértékben nézett semmibe, hogy ez az ember téged biztosan nem tisztel... anélkül meg?

(Tudom, tudom nagy “szercsi-lávcsi”- de normáliséknál a tisztelet az alapja a kapcsolatnak, enélkül max gazdasági (érdek)közösség meg dugópajti a drága jó embered, akit annnnnnyiiiiira de aaaaannnnyira lehet szeretni (hisz oly nemeslelkű :D


Ne alázd már tovább magad!

Sem a további lázas magyarázkodás vagy kutakodás nem éri meg.

2021. júl. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Noren1989 ***** válasza:
100%

ÉS még a párod a frici? :DDDDDD


Tudod, van a taknyos papirzsepi...na, azt is így tartogatod?

2021. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Minek ezt tovább csinálni? Miért gondolkodsz ezen? Hát már rég át lettél verve, rég kiderült a pasidról, hogy előtted nem őszinte, és csinálni még durvább dolgokat is. Alá adta a lovat, megalázott, leszart, hazudott neked. Hogy vagy képes a párodként látni ezek után? Te még komolyan FÁRADOZNÁL azért, hogy kiderítsd mit csinálnak? Hát PERSZE hogy ezután is csinálni fogják, ahogy tudják, hisz már megtudták, hogy képesek erre. Semmi értelme ezt folytatni. Az én szememben. Én nekem elvárásom, hogy a párom szeressen és tiszteljen. Ezek után nem teszi ezt, tehát félreértelmeztem a kapcsolatunkat. Ezért távolabb lépnék tőle, mert a saját bizalmam és életem nem adhatom olyannak a kezébe, aki nem szeret ennyire sem, mert veszélynek lennék kitéve.
2021. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki. Úgy is már a nőt választotta helyetted. Téged nem szeret és nem tisztel.
2021. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Saját véleményem : ha ellenem összefogtak volna az akkora törés lenne, ami után már nem tudnék bízni, barmit állít a párom. A csajban meg semmilyen szinten nem bíznék nekem senkim, ő is csak a saját érdekeit nézi. Itt bizony palira vettek, én léonék mielőtt nagyobb madarat csinálnának belőlem..
2021. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Csak idő kérdése hogy mikor mondja azt a párod hogy bent marad túlórázni. Mikor fogtok úgy eltűnni hogy nem is tudod hol van. Az hogy barátkozik valaki nem gond. De ha állandóan együtt jönnek-mennek, és keresik egymás társaságát a cégnél már rég gyanús. Nálunk a cégen kívül szerintem ilyen nincs, de az egyik TMK-s kolléga eléggé szereti az üzemi csomagoló/operátor hölgyek társaságát. Családos a fickó, a hölgyeknek nincs párja csak gyereke. Naponta látom de nem az én dolgom.Nem szólok ebbe bele, nem illik. Mindent el tudok képzelni hogy mi lenne ha...

Szerintem nálatok is hasonló a helyzet. Idő kérdése mikor csal meg. Nincs ilyen mély férfi-nő barátság. Csak ha már un téged mondja ki és segítsen hogy jobb légy a szemében. És ő is tegye oda magát. Jobb lenne ha maga körül tenne rendet a kollegina helyett.

2021. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!