Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs pasim? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs pasim? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Még a rondább csajok is találnak.. Mondhatni nem vagyok olyan csunya.. 10/6.. alakom nem tökéletes, de az arcomra mindenki azt mondja szép.. van humorérzékem, járok szórakozni, nem vagyok az a visszahúzodó tipus.. nem értem miért nem találok valakit.. 17 vagyok és vágyom arra, hogy valaki átöleljen, megszeretgessen néha..
2010. aug. 26. 00:05
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
és a régi idők igen is képezhetik a téma lényegét.. ugyanis szolgálhat összehasonlítási alapként..
2010. aug. 26. 00:47
 22/31 anonim ***** válasza:

Nocsak, ezek a mai fiatalok nagyon aggódnak az internetes reputációjuk miatt, és ezt az irracionális aggódást természetesnek vizionálják, így ezzel fenyegetik az ártalmatlan netezőt. Ismét csak áldani tudom a kort, amiben élünk.


Egyébként, ezt mint pszichológus mondom, ne csodálkozz, hogy nincsen pasid. Semmi humorérzéked nincs.

2010. aug. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Szia!Dobj egy privit oké?:)Amugy merre laksz?
2010. aug. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Bonyolult szavak nélkül is megéri mindenki.. :)) Nem kell az eszed villogtatni.. :D Áldhatod a kort, vagy felőlem bárkit.. csak ne itt.. az meg, hogy pszichológus vagy ki a kutyát érdekel?Ha jól emlékszem olyat nem írtam, hogy "végzettséget a kommentár végére.".. :D Pedig csodálkozom, hogy nincs pasim.. különben nem tettem volna fel a kérdést..Valamit tudsz ha ilyen gyorsan leszűrted, hogy nincs humorérzékem.. azért mélyen érintett.. köszi.
2010. aug. 26. 00:53
 25/31 anonim ***** válasza:

Netán kisebbségi érzést vált ki benned, ha valaki nálad jobb észbeli képességekkel rendelkezik környezeteben? Ez bizony szomorú és nem is szerencsés, hiszen a sors több éles eszű fiúval is összehozhat.


De bizonyos fokig igazad van, kár erre pazarolnom értékes időmet. A legjobbakat.

2010. aug. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenkinél kisebbségi érzést vált ki, de a te esetedben ilyenrő szó nincs.;) pápá
2010. aug. 26. 01:01
 27/31 anonim ***** válasza:
A flörtöléshez színészi tehetség kell. De összejönni valakivel, oda testbeszéd kell. Nem a szexre gondolok, hanem arra, hogy mikor lehet valakit először megsimogatni, megölelni, mikor kell éppen megcírogatni a fülét, kézen fogni stb., mindezt úgy, hogy ne vegye tolakodásnak, s ne utasítson vissza. Meg kell tanulni a testbeszédet.
2010. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
megint én: lehet valaki nagyon okos, de ha nem érti a másik nem testbeszédét, nehezen fog összejönni valakivel. Ebből születnek a gátlások. A másik nem fogja megmondani, hogy most örülnék, ha megsimogatnád az arcomat. Észre kell venni, mit akar a másik, mert nem szavakkal fogja elmondani. Ha erre rájön az ember, akkor egész biztosan elmúlnak az ismerkedési gátlásai.
2010. aug. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
A válasz írója 0%-ban hasznos válaszokat ad.... nem értem miért 0!? eztis tök jól leírtad, köszi. :)
2010. aug. 26. 17:04
 30/31 anonim ***** válasza:
már a kommentjeid alapján is antipatikus vagy, ezért nincs pasid szerintem.. van, akinek a hétköznapi szóhasználatába beépült egy kevés szakzsargon, ezt miért kell leszólni? bárcsak több intelligens nagyobb szókincsű ember lenne.
2010. aug. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!