Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs pasim? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs pasim? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Még a rondább csajok is találnak.. Mondhatni nem vagyok olyan csunya.. 10/6.. alakom nem tökéletes, de az arcomra mindenki azt mondja szép.. van humorérzékem, járok szórakozni, nem vagyok az a visszahúzodó tipus.. nem értem miért nem találok valakit.. 17 vagyok és vágyom arra, hogy valaki átöleljen, megszeretgessen néha..
2010. aug. 26. 00:05
1 2 3 4
 1/31 Orálkulum ***** válasza:
100%
az öltözéked, nem verbális kommnunikációd mit közvetít? nem tűnsz túl konzervatívnak, introvertáltnak? jól állnak azok a ruhák? normálisan sminkeled magad? helyedben a barátnőidet kérdezném. vagy inkább a barátaidat, hogy szerintük mi a baj veled.
2010. aug. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja a seg. fej lányok találnak pasit a normák meg nem. Nem tom. Több közösségbe járás.
2010. aug. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

dobj egy privit^^


17f

2010. aug. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Mert nem kezdeményezel, a mai világban már ez is a lányok dolga. :D Én sem kezdeményezek, azért nincs barátnőm :P 18/F
2010. aug. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
szerintem nincs baj az öltözékemmel, szoktak megdícsérni h "csinos vagy..".. járok közösségbe.. bulikban flörtölgetek, de buli után nem alakul ki semmi több.. cikinek tartom, hogy én kezdeményezzek, az a fiú feladata.. :)
2010. aug. 26. 00:12
 6/31 anonim ***** válasza:
A lényeg: ne próbálj az interneten ismerkedni.
2010. aug. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
írj egy privit:)
2010. aug. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Dettó. Én most leszek 17 és körülöttem ,már mindenki bepasizott még az a spec. matekos csaj is ,aki totál bunkó és büdös és jó esetbe is fiúnak nézed :) szóval szerintem azon múlik te mennyire vagy válogatós és ,hogy a testbeszédeddel mit közvetítesz mások felé. Meg hát ott van még ez öltözködés meg ilyenek ,de azt fölösleges részletezni.
2010. aug. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Megnyugtató, hogy nem vagyok ezzel egyedül.. :)

Igazán köszi mindenkinek a válaszokat!

Természetesen további kommenteket még várok! :)

2010. aug. 26. 00:18
 10/31 anonim válasza:
se internet se diszkó, és "Romabuliba" se menj, jó tanács , mert ezeken a helyeken kapsz pasit aki átölel... ...-egy élyszakára-...
2010. aug. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!