Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynál valakit egy másikért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynál valakit egy másikért?

Figyelt kérdés

Nagy bajban, gonban vagyok!

Van egy feleségem egy 2 éves gyerekem, és kiküldetésben vagyok, voltam külföldön. Egy olyan országban ahol midnen nekem tetszik meg minden. ( lényegtelen, hogy melyik) A gond az hogy megismerkedtem itt egy lánnyal, lehet hogy szerelmesek is vagyunk, talán ő az akit midneig is kerestem. Abban az országban lakik amit szeretek, munkája, családja meg stb van.

Nem tudok dönteni, hogy elhagyjam e itt a a családomat érte.

Lenne munkám is kint meg minden csak ez itt a kérdés.


2010. aug. 25. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Na te is aztán egy rendes ember vagy.

Legyél a feleségeddel őszinte és hagyd el, mert csak ő szenvedne melletted. Hazugságban élni meg még rosszabb.

2010. aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jajjaj=/ nehéz dolog. :( azt kell feltenned magadnak, hogy szereted-e még a feleséged, erősebb-e a kapcsolatotok, semhogy otthagyd egy új szerelemért. Ha úgy érzed, ez a lány megtudná adnineked a boldogságot, és a gyermekeidet is tudnád nevelni, akkor dönts szíved szerint, bár azért gondold át, az új barátnődnek is furi lesz, ha elmész gyakorlatra majd, akkor félhet, hogy megtörténik vele, ami a feleségeddel történt :/

mondjuk annak örülök, hogy nem csaltad meg a feleséged, hanem gondolkozol rendesen, ez becsülendő.

2010. aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kockáztatnád a biztosat a bizonytalannal?

mikor elvetted a feleséged belegondoltál hogy mi lesz késöbb?

most szereted őt?

nagyon fontold meg, legvégső esetben akármennyire gusztustalannak is hangzik, szeretőnek még szóba jöhet a lány. szerintem nagyon gondold át!

2010. aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek

Igen ez a gondom, hogy szeretem a feleség, bár vannak gondok - kinél ne lennének - . De valami más történik vleme mint akkor mikor őt ismertem meg. Nem tom. Ő itt van most velem, de mikor vissza megyek akkor a feleségem lessz velem meg a gyerkőc.

A lánynak elmondtam a teljes igazat, mert csak akkor akartam vele elmélyűlni ha felválalja, azt ami van, hogy haza kell mennem , meg kell oldani sok mindent és nem csak úgy van hogy hapcipő beeugrunk.

A távolsá baz nagy , mert 15000km -7 óra . Ez sok.

Viszont ahol ő él meg lakik meg minden, az ... .

Életem legnagyobb álma volt itt lakni élni dolgozni mikor fiatal voltam. Az élete megadta a lehetőséget hogy többször itt lehessek munka ügyben kiküldetésen, és most igy 35 fele megadja talán az utolsó lehetőséget, hogy meg is valósítsam álmaimat. Mikor mostani feleségemet megismertem semmi nem úgy nézet ki hogy ennek reális esélye lett volna, most meg elteltek az évek és itt vagyok. Crazzy.

2010. aug. 25. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:
lekiismeret furdalásból biztosítsd a párod jövőjét, amit ígértél veled
2010. aug. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!