Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam ott a barátnőmet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam ott a barátnőmet egy másikért?

Figyelt kérdés
féléve járok a barátnőmmel 17/L. és mostanában már kezdtem kiszeretni belőle, nem élveztem a találkozásokat vele. Most elment nyaralni és egyáltalán nem hiányzik. és mostanában msnezgetek egy gyönyörü lánnyal akinek szintén szimpatikus vagyok. Szerintetek érdemes szakitanom a barátnőmmel miatta? És hogyan szakitsak, hogy ne bántsam meg? nagyon érzékeny lelkü. szakito okként mit mondjak? arra gondoltam h megprobálom elérni h ő szakitson velem. szerintetek jó ötlet? rajtam kivül még soha nem volt senkije
2010. júl. 18. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:

gyáva ötlet hogy el akarod érni hogy ő szakítson:/

Mondd meg neki hogy már nem érzed azt amit régen és nem akarod becsapni így inkább szakítasz mint esetleg megcsalod

2010. júl. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szakító okként?

először is beszélj vele

ne szakíts vele,hanem mond el neki,hogy mi bánt...

velem is ez volt a barátom esélyt sem adott ...az volt a baj,hogy keveset voltam vele,ezért ahelyett h megbeszéélte volna velem és megpróbáltuk volna helyrehozni szakított velem

szóval beszélj vele

és csak ŐSZINTÉN

ne legyen szakító OK

az igazat mond

abból nem lesz baj

2010. júl. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem a vilag legnagyobb szemetsege vele kirugatni magad. Miert nem tudsz oszinte lenni es megmondani, hogy mar nem erzel semmit? Ne huzd annak a szegeny lanynak az idejet, hagyd, hogy megtalalja a szamara idealis part. Minel elobb mondd meg neki, hogy egyszeruen elmult az erzes, nem tehetsz rola, ez van. Ez igy tiszta, nem a hulye taktikazas! Sokkal jobban tud fajni a hazugsag, mintha megmondod kereken az igazat. Persze, hogy rosszul fog neki esni, de igy is, ugy is rosszul fogja magat erezni. Akkor mar ne azt erezze, hogy az o hibaja volt.


23/N

2010. júl. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lyon ***** válasza:
Igaza van az első hozzászólónak. Ne legyél szemét, légy férfi, mond meg neki te magad, hogy nem működik részedről a dolog. Tudom, hogy nehéz, de sokkal könnyebb leszel így szakítani...Ne bántsad!!!!!
2010. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy bocsi de felőled elmúlt a nagy lángolás, kihűlt a kapcsolatotok...csak őszintén...
2010. júl. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!