Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIndenkit megcsalunk a másikér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIndenkit megcsalunk a másikért és mi mégsem vagyunk együtt?

Figyelt kérdés

Az egész ott kezddött h 2 éve megsimerkedtünk 1 táborban. Ott smároltunk (ÉN VOLTAM az első , aki lesmárolta), szal megcsaltam az akkori barátomat vele. Utána jártunk 2 hónapig, majd én szakítottam vele. Megszakadt a kapcsolat, majd idén januárba felkeresett a srác megint. Idén már barátok voltunk, de éreztük h több van köztünk, mint barátság. (eközben szintén volt pasim) . Ésezt a srácot megint megcsaltam vele. Most neki van csaja 2 hónapja, és ő is megcsalta a csaját velem. MÉghozzá úgy h 69eztünk, szal már komolyodott a dolog. És ő még ezt folytatni akarja, és nem tudom h benne lennék-e h lefeküdjek vele.

Mégis meddig játszuk még ezt?

Miért nem tudunk egymástól elszakadni?

Lehet h ő lenne a nagy Ő-m ?

Vagy azért van iránta ilyen erős vozalmam, mert ő teljesen szűz fiú volt, mikor megismertem,szal még smárolni se smárolt?


2010. okt. 4. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak félig volt szűz, nem tudhatod!
2010. okt. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

akkor ő 14 éves volt.

mármitn amikor megismertem.

2010. okt. 4. 22:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt hiszem, talán tartoztok magatoknak annyival, hogy leültök, és szépen megbeszélitek a dolgokat.

Neked, pedig lehet, hogy komolyan el kéne azon gondolkodnod, hogy ha tényleg ő a nagy Ő, akkor miért jársz másokkal? Nagyon gonosz dolog valakivel úgy járni, hogy nem szereted. Komoly lelki sérüléseket okozhatsz azoknak, akik járnak veled, és rájönnek, hogy nem is szereted őket, nem beszélve arról, hogy megcsalod az éppen aktuális párod.


A másik dolog: ha mindig megcsaljátok az aktuális partnereteket egymással, mi a biztosíték, hogy mikor ti lesztek együtt, akkor nem fogjátok megcsalni egymást?

2010. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Abban igazad lehet, hogy Ő azért jött vissza hozzád, mert neki te voltál az első.. De te akkor miért mentél bele a játékba?
2010. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Adok kapok kapcsolat :) Am ált mindig az első emberhez van kicsi vonzalom egész életed során (ált első igazi szerelem) szal lehet hogy ő szerelmes valahol beléd rólad nem tudok nyilatkozni sztem t kalandozni szeretsz .)
2010. okt. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen..ezen én is gondoloztam h mi lenne akkor ha mi összejönnék, akkor mi is egymást csalnánk? nem tudom.

nekem biztos h nem ő volt az első nagy szerelmem, de akkor sem tudom h mit érzek pontosan iránta, mert biztos h nem barátságot.

2010. okt. 5. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!