Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmult nálunk a rozsaszin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmult nálunk a rozsaszin köd, és szakitottunk lehet még valaha folytatása?

Figyelt kérdés
Sziasztok... 21 éves srác vagyok,volt egy 22 éves barátnőm,akivel 5 honapon keressztül rozsaszin ködben éltünk... Egyszer csak elfoszlott ez a köd,es azt vettem eszre hogy már nem mennek ugy a dolgok ahogy eddig... Észrevettük egymás hibáit,de már nem ment a kapcsolatunk ugy mint az elején... Szerintetek ennek lehet még valaha folytatása?? mert most szakitottunk,azt mondta hogy kifolytottam belőle az összes érzést....
2010. aug. 25. 08:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Jámbor, de naiv cél így kitartani valaki mellett, bízva abban, hogy majd megváltoztatod, leszoktatod, megjavítod... A legnagyobb baj vele, hogy a párkapcsolat NEM erre való. Nem anyja, lelkigondozója, orvosa vagy a másiknak, hanem (elvileg) egyenrangú párja. Szép dolog, hogy odaadod magad érte, a végtelen türelmet mutatsz, elnézel neki mindent, stb. Csak hogy a kapcsolat alapja a kölcsönösség. Persze, nem úgy, hogy 1 megbocsátásért 1 megbocsátás jár cserébe, nem 2, és akkor kvittek vagytok. Hanem úgy, hogy mindketten KETTŐTÖK érdekeit tudjátok a központba helyezni, nem egymásét külön-külön. Vagyis nem mindig az a léyeg, hogy szegény beteg Gézukának jó legyen. Gézuka jusson el arra a szintre, hogy azt tudja mondani, kettőnknek legyen jó, neked is, nekem is. Ha az egyik fél erre már nem képes (pl. mert szenvedélybeteg, vagy mert nem tud megbírkozni a múltjával), akkor a kapcsolat szenved kárt.
2010. aug. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!