Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmult nálunk a rozsaszin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmult nálunk a rozsaszin köd, és szakitottunk lehet még valaha folytatása?

Figyelt kérdés
Sziasztok... 21 éves srác vagyok,volt egy 22 éves barátnőm,akivel 5 honapon keressztül rozsaszin ködben éltünk... Egyszer csak elfoszlott ez a köd,es azt vettem eszre hogy már nem mennek ugy a dolgok ahogy eddig... Észrevettük egymás hibáit,de már nem ment a kapcsolatunk ugy mint az elején... Szerintetek ennek lehet még valaha folytatása?? mert most szakitottunk,azt mondta hogy kifolytottam belőle az összes érzést....
2010. aug. 25. 08:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Már hogyan lehetne ha a csaj nem akarja?

amúgy meg elég buz.is ez a " pink köd " xD

de felejtsd el!

puszi.

16/L

2010. aug. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
felmelegitve csak a kaposzta jo....
2010. aug. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Miért van rózsaszín köd is? nem is tudtam
2010. aug. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
en úgy tudom, hogy rózsaszín ködöt csak a beszívott emberek látnak.
2010. aug. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
ja midenki ezt mondja.. de érzek kötődést iránta... és tudom egyszerüen hogy mit csinál vagy mit érez.ős is igy van ezzel.... akkkora kötődés van köztünk,hogy ezt nem lehet leirni szavakban... egyszerüen en bantottam meg őt,de meg tudok ezen e téren változni.. Szeret még mert mondta,de már nem szerelmes belém....
2010. aug. 25. 08:28
 6/21 anonim ***** válasza:

tiszta értelmes vagy! -.-"

szeret még de már nem szerelmes belém.

de ientől mégis mit akarsz?

fojj..

2010. aug. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
egy idő után mondjuk ha eltelik bizonyos év....fél év és ha találkoznák vele,az érzések előjönnének belőle???
2010. aug. 25. 08:29
 8/21 A kérdező kommentje:
lehet szerelem nelkül is egy kapcsolatot ápolni,és szeretni ???
2010. aug. 25. 08:30
 9/21 anonim ***** válasza:
A szerelem mindig elmúlik. De ha utána már nem működik a kapcsolat akkor szakítani kell. Nálunk is elmúlt az a nagy-nagy szerelem, de igazán jól működik a kapcsolatunk így is, szeretjük egymást és most is a másik az első nekünk.
2010. aug. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát csalodott bennem,mert a nagy szerelem elmult... most csak olyan kötődés van köztünk meg hatalmas szeretet egymás iránt.. Beszelünk telefonon,és tiszteljük egymást,de már 3 hete nem találkoztunk... 1 honapja már nem müködött a kapcsolatunk..mivel megbántottam őt.. Azt mondta hogy keressek más lányt,aki elnező lesz velem kapcsolatosan... De nekem mégis ő kell,megha most már nincsn is köztünk semmi sem,pedig volt nagy platoi szerelem... ami 5 honapig tartott... Most azon gonodlkodok hogy hagym őt élni,és majd ugy fel ev mulva jelentekez nála...
2010. aug. 25. 08:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!