Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmult nálunk a rozsaszin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmult nálunk a rozsaszin köd, és szakitottunk lehet még valaha folytatása?

Figyelt kérdés
Sziasztok... 21 éves srác vagyok,volt egy 22 éves barátnőm,akivel 5 honapon keressztül rozsaszin ködben éltünk... Egyszer csak elfoszlott ez a köd,es azt vettem eszre hogy már nem mennek ugy a dolgok ahogy eddig... Észrevettük egymás hibáit,de már nem ment a kapcsolatunk ugy mint az elején... Szerintetek ennek lehet még valaha folytatása?? mert most szakitottunk,azt mondta hogy kifolytottam belőle az összes érzést....
2010. aug. 25. 08:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintem meg megér egy próbát.Hagyd most kicsit had legyen egyedül.aztán később keresd fel.Ha tényleg igazán szeretett és olyan erős a kötődés köztetek mint ahogy leírtad akkor nemfog elfelejteni és visszajöhet még az érzés,ha mégsem legalább megpróbáltad és nem lesz az,hogy mi lett volna ha... 20/L
2010. aug. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Na igen... mondjuk ha hivom akkor mindig felveszi a telefont... ha mondjuk irok akkor mindig válaszol.. most adok neki kis időt,fél évet,es ha hazajön elmegyek erte a reptérre egy virággal...szeretnék vele kibekülni,es valahogy a dolgokat megoldani..nekem csakis ő kell,és ezert küzdeni fogok... Nem kell nekem más csakis ő..
2010. aug. 25. 08:59
 13/21 anonim ***** válasza:
8:53-as vagyok:).Nem is szabad egyből feladni.Persze nem azt mondom,hogy állandóan rajta kell lógni de nem is akarsz ez kiderült az írásodból.Nekem egy kicsivel több mint egy éves kapcsolatom van és már most sok mindenen keresztül mentünk,történt jó pár olyan dolog,hogy azt mondták nekem hülye vagyok,hogy vele maradtam de nem érdekel nem akartam egyből feladni és ráadásul saját hibáiból tanul az ember.szabad tudni,hogy miért haragudott meg rád ennyire?Úgy gondolom,hogy tudni kell megbocsájtani(persze mindennek van egy határa)
2010. aug. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igen,van mindennek hatara...most azon vagyok hogy adok neki egy kis idot,mondjuk ez a fel ev jo lesz arra hogy mind2 raddűobbenjunk arra hogy a dolgok nem igy mukodnek ahogy eddig..mert a hibakat meg kell beszelni nem pedig hatat forditani neki... Tulajdonkeppen mind2 tulestunk jo sok kozos dolgon,de azt is tudom hogy ez lehetne meg jobb es szebb.. De megbantottam ot hazudtam neki,sajnos onsajnalatbol es etz nem tudja lenyelni... De a lanyt szeretem,pedig mar nalam is elmult a rozsaszin kod.. Szeretet es tisztelet van koztunk.. Ez is bitzos.. 2 napja azt irta nekem hogy szeretne ha anyummal elmennek orvoshoz... Szoval el jarok orvoshoz es kigyogyulok ebbol a gyerekes onsajnalatbol... A doki azert mondta mert keves az onbizalmam,es ezert van az hogy mondok olyan dolgokat amik elfeledik a valosagot.. Szoval ez a fel ev mind2 jo lesz.. Most hagyom hogy elmenjen,mivel tudmo hogy meg szeret,de nem akar hazugságokban élni.. Ezt én is elismerem...
2010. aug. 25. 09:25
 15/21 A kérdező kommentje:
Azt is mondta nekem hogy megbantottam őt,es hogy nem tudja lenyelni azt amit tettem vele kapcsolatosan.. onsajnalatbol hazudtam neki olyan dolgot hogy volt testverem kozben nem is volt,vagy azt hogy komaban fekudtem a korhazban holott ez nem is igy volt valojaban...Persze ezek a dolgokmegtörténtek de nem ugy ahogy neki elmondtam... Vagy megigertem neki hogy nelkule nem megyek sehova sem,es elmentem haverokkal pizzara vagy strandra...mind2 szuksege van a baratokra,nem szabadott volna neki ilyet igergetnem.. Vagy a masik dolog hogy gyerekesen viselkedtem...Ez is az en hibambol adodik... De azt tudom hogy ezek ellen tudok valtoztatni.. es meg tudom neki mutatni hogy bizhat bennem is.. Most jarok tanfolyamokra,olyankora amik ezeket a dolgokat gyogyitsak ki belolem....
2010. aug. 25. 09:31
 16/21 anonim ***** válasza:
Ne az "rózsaszín ködöt" tartsd a normális állapotnak! Az csak átmeneti lelkesedés. Ha ezután az érzelemhullám után nem tudtok együtt maradni, mert nem viselitek el egymás hibáit, akkor jobb lesz nektek külön. Persze, hogy van kötődés még, egy darabig, de nyugi, el fog múlni az is. A következő barátnődnél tartsd észben, hogy a nagy érzelmek után mindig jönnek a szürke hétköznapok, ezért törekedj jobban elmélyíteni a kapcsolatotokat, mert akkor könnyebb lesz kitartani mellette. Ha nem megy, akkor pedig jöhet a következő versenyző...
2010. aug. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Most olvasom a kommentedet. Minek hazudsz ekkora hülyeségeket??? Csak egy hülye hazudik ilyenekt!!! Érted??? Egy HÜLYE!!! Először tanuld meg elfogadni magad, ne hazudozz, aztán utána kezdj komoly kapcsolatba. Balf.sz...
2010. aug. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok baasz ..ok? Csak az van hogy valami betegseg ert engemet kiskoromban,es ez vegett lehetnek ezek a dolgok.. Önsajnalatbol ferditek el dolgokat.. SZoval ezzel meg kell bekelni sok embernek,en mar tudok elni ezzel tobb eve is....
2010. aug. 25. 09:39
 19/21 anonim ***** válasza:
A te ferdítéseiddel nem másoknak kell megbékélni. Neked kell megbékélni magaddal, hogy ne ferdítsd.
2010. aug. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
9:06.os vagyok megint:) Őszintén teljes mértékben megértelek téged.Barátom is hasonló helyzetben van csak én ezt ideáig nem tudtam.Nagyon sokszor megbántott,hazudott de lenyeltem mert szeretem aztán tagnap eljutottam arra a pontra,hogy akármennyire is szeretem,akármennyire fáj kilépek ebből a kapcsolatból mert nem akartam tovább szenvedni.Elmondtam neki,hogy nekem ez nem megy így,hogy hiába próbálom megbeszélni a dolgokat nem jutunk semerre.Aztán egész este beszélgettünk és akkor derült fény számomra mindenre.ő is egy kényszerbetegségben szenved és ezért csinálja azt amit csinált de ezt eddig nem értettem nem tudtam felfogni,hogy miért viselkedik így velem.Viszont én nem hagytam és nem hagyom magára,mellette fogok állni mindenben és bízok abban,hogy megfog változni minden,ha mégsem sikerül csak akkor fogom otthagyni mert úgy viszont nincs szükségem erre:S
2010. aug. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!