Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok szerintetek gáz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek gáz, hogy 26 évesen a 18 év körüli lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Elsősorban 18 év körüli lányok válaszát várom. Nem idevágó válaszokra nem reagálok.
2010. aug. 24. 19:50
1 2
 11/20 anonim válasza:

Már miért lenne ezzel baj?ha mondjuk egy 60 éves hölgy érdekelne na akkor azt mondom hogy baj:D....kérlek ne érts félre!!!

Amikor összejöttem a párommal 16éves voltam ö 6 évvel idösebb nálam...

Ezzel semmi baj sincs,aztán hajrá:D

2010. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Édesek vagytok! Megjön itt a bátorságom! :)
2010. aug. 24. 21:41
 13/20 anonim ***** válasza:

Jöjjön csak! Teljesen jogosan látod így a helyzetet. Neked a fiatalabbak jönnek be, ennyi. :) Kívánom hogy találd meg a társadat!


(18)

2010. aug. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

Szia!


Huhh, szerintem azért egy ilyen fiatal lánytól ne várj semmi komolyat, mert egy idő múlva ki fog bújni a szög a zsákból. A barátnőm 18 éves volt, én pedig 23 mikor összejöttünk. 3,5 évet voltunk együtt, azt hittem nekem Ő van "megírva", de most rájött a mehetnék, mert Ő még nem élte ki magát és már nem érzi úgy, hogy szeretne. Mindent le akar zárni. Mellettem nem tehette meg azokat a dolgokat, amiket szeretett volna. Most meg el akar költözni, lezárni az eddigi életét. Nem azt mondom, hogy csak korabeliekkel lehet ismerkedni, de ha komoly dolgot szeretnél majd tőle, akár eljegyzés, stb.. szerintem inkább olyan 21-24. Addigra talán "kiélte" magát és már komolyan tud venni téged és az életet is. Két más ismerősnél is ugyanez a sztori volt, csak egyiknél a lány belátta, hogy hülyeséget csinált és visszament a sráchoz, azóta házasok és gyerekeik vannak. Másik ismerősnél pedig gyűrű,gyerek után jött rá a mehetnék, szintén a nőre. Mindkét esetben a lány 18 körül volt mikor összejött a barátjával.

De ezt úgy is te tudod, mondhat bárki-bármit. Nekem is mondják, már két hete, hogy engedd el, kell neki a tapasztalás, csak piszkos nehéz. Nem kívánom senkinek!


26/F

2010. aug. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

kedves kérdező , van itt egy válaszadó aki minden mondata alá befőzi "(18)" at szerintem ez felkérés keringőre, hogy nem vetted a célzást?

cseréljetek privátba msn vagy skyp címet , addig többiek becsukjuk a szemünket :D

2010. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Komoly dolgok ezek. De egyelőre nem gyűrűs menyasszonyra vágyom, hanem olyan lányra akivel számolhatom a bárányfelhőket az égen. :) Valószínűleg ezért is vonzódom ehhez a korosztályhoz.
2010. aug. 25. 11:42
 17/20 A kérdező kommentje:
Szerintem annyira nem romantikus a világ, hogy arctalanul pár mondatból megtetsszek neki, bár nagyon szép történet lenne belőle bizonyára. :)
2010. aug. 25. 11:43
 18/20 anonim ***** válasza:

Én csupán a beazonosítás kedvéért írtam oda mindig ki vagyok :) A nevemet azért nem íratom ki, mert van olyan kérdés, ahol nem látnám értelmét, és a párommal közösen használjuk ezt a gyakorikérdéses felhasználót. Van párom, köszönöm szépen, boldog vagyok, és én a velem egykorúakra bukom, mint már mondtam is :D A barátom is egy évvel fiatalabb nálam.


(18)

2010. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
A barátom 25,én 18 vagyok :) Én kicsit érettebben gondolkodom a koromnál és aki korombelibe eddig belebotlottam mind megőrjítettek az éretlenségükkel.Most vele minden tökéletes,ő kellőképpen komoly és "hülye" is egyben és rólam is ezt gondolja... Szerintem hajrá :)
2010. aug. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
:):):)
2010. aug. 30. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!