Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok szerintetek gáz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek gáz, hogy 26 évesen a 18 év körüli lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Elsősorban 18 év körüli lányok válaszát várom. Nem idevágó válaszokra nem reagálok.
2010. aug. 24. 19:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

szzerintem nem gáz , főleg ha abbol is az érettebek fognak meg , 8 év nem sok

persze hacsak nem vagy az ex pasim mert akkor tilos és megöllek ! :D

2010. aug. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
én 25 vagyok,de szerintem nem.ők még ránctalanok és formásak, egy veled egykorú nő is lehet szép és fiatalos,de tény h. nekem pl jobb testem volt 18 évesen,mint most.Na meg ők még életvidámak,nem stresszeli őket a meló stb.
2010. aug. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Az életvidámsággal szerintem telibe találtad a lényeget. Csak újabban már azt látom, hogy minden ilyen korú lány mellett valami 40 kilós félrezselézett hajú dominó-fülbevalós gyerek figyel, aztán nem nagyon merek kezdeményezni...
2010. aug. 24. 19:58
 4/20 anonim ***** válasza:
Hát, én most épp 18 éves vagyok, és ha mondjuk 25-26 körül lennék, és keresnék mondjuk egy velem egykorú párt, furának tartanám hogy nem én kellek a korombelieknek... Engem zavarna. De aztán kitudja. Ízlések, és pofonok.
2010. aug. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én a koromhoz képest szerintem kissé fiatalos, bolondos vagyok. Szerintem egy 25-26 éves lányhoz talán komolytalan. :)
2010. aug. 24. 20:21
 6/20 anonim ***** válasza:

Aha, értelek... Szerintem amúgy ezzel baj nincs... Minden az adott emberektől függ... Mert vannak olyan kortársaim, akik már vagy 25 évesek agyilag, és olyanok, akik a 10-et is alig érintik..


A 18 éves lány.

2010. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hát én már túl vagyok egy diplomán, de még szerelmes nem voltam. Szóval érzelmileg lehet, hogy alulról súrolom a 18-at. :)
2010. aug. 24. 20:39
 8/20 A kérdező kommentje:
Ebből azt akartam kihozni, hogy olyan illene hozzám, aki még szintén nem volt szerelmes. Értsétek jól. :)
2010. aug. 24. 20:42
 9/20 anonim ***** válasza:

Már értem. Így már teljesen más a helyzet, azt hittem a szokásos alaptéma van, hogy a srác eddig próbálta a korabelieket, nem jöttek be, és szemet szúrt egy fiatal, 18 éves, vagy azalatti, és stb... Gondolom érted. Hát, így szerintem semmi akadálya ennek. Normálisan gondolkodsz.


(18)

2010. aug. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy így látod! :)
2010. aug. 24. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!