Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet ezt tűrni? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet ezt tűrni? Mit tegyek vele? Nem sok ez?

Figyelt kérdés
A barátom folyton ellenőrizget,de már nem bírom elviselni.Regisztrál internetes oldalakon,hogy lássa mit hova kinek írok,de csak ezért,meg elmenti a jelszavamat titokban a gépén,aztán belép a nevemben h megnézze kinek írtam.Ő meg egy csomó mindent "elfelejt" megmondani, h pl. itt meg ott regizett...,meg az msn beszélgetéseimet elmenti titokban,én meg nyugodtan a gépemhez engedem,h ne unatkozzon amíg dolgom van,erre elolvassa amit másokkal beszélek,aztán számon kér.Oké,lehet írtam olyat ami őt bántaná,DE HÁT LÁTNIA SE KELLETT VOLNA EREDETILEG.Nem értem ezt,nincs oka féltékenykedni,egy egészséges féltékenység belefér,de ez már zaklatás:S,így csak azt éri el h menekülni fogok rőle,pedig imádom.MIT TEGYEK H ABBAHAGYJA?Aki járt már hasonló helyzetben légyszi segítsen,próbáltam beszélni vele,de nem tudom hatott e
2010. aug. 24. 13:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%

A barátod egy szar alak. Az a baj, hogy Te is az vagy: "Oké,lehet írtam olyat ami őt bántaná,DE HÁT LÁTNIA SE KELLETT VOLNA EREDETILEG".


Ha van egy párom, akkor nem így állok hozzá a dolgokhoz, és nem mással beszélem meg, nem fikázom mindenféle ismerős ismeretlennek. Szégyellheted magad... :S

2010. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

nem őt fikáztam,egy másik srácról tettem EGYETLEN megjegyzést,de semmi közöd am hozzá,nem olvassa amit most irok,mert nem engedem a géphez már,és a jelszavam is megváltoztattam igy otthonról se tudna belépni még véletlenül sem,amugy nekem ő az első

és a másik srácról se durvát irtam,csak h "nem fogadtam vakságot,attól h hűséges vagyok"

2010. aug. 24. 14:18
 13/19 anonim ***** válasza:
15évesek... :S
2010. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
helyett 19,de am te húzz már innen,nem szekálni kell,értelmes emberek válaszát várom
2010. aug. 24. 14:20
 15/19 anonim ***** válasza:

Aki feltesz egy kérdést, az készüljön fel a kritikára is. :)


Amúgy nagyon komolytalan vagy, összeilletek a pároddal :)

2010. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
hát akkor most komoly leszek,és magasról le....innentől irj amit akarsz válaszra se méltatlak
2010. aug. 24. 14:41
 17/19 anonim ***** válasza:
lehet h 19 vagy ,de egy 15 éves szintjén
2010. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A pasid ha látja ha nem,dobd ki a francba!Ez csak rosszabb lesz!Én ezt tenném,voltam ilyen szituban beleérzek!Rugd ki!Agybeteg nem normálissak az ilyen férfiak.
2010. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válasz : Tegyél jelszót a gépedre , meg mindenhol változtasd meg a jelszavad..
2010. aug. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!