Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet ezt tűrni? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet ezt tűrni? Mit tegyek vele? Nem sok ez?

Figyelt kérdés
A barátom folyton ellenőrizget,de már nem bírom elviselni.Regisztrál internetes oldalakon,hogy lássa mit hova kinek írok,de csak ezért,meg elmenti a jelszavamat titokban a gépén,aztán belép a nevemben h megnézze kinek írtam.Ő meg egy csomó mindent "elfelejt" megmondani, h pl. itt meg ott regizett...,meg az msn beszélgetéseimet elmenti titokban,én meg nyugodtan a gépemhez engedem,h ne unatkozzon amíg dolgom van,erre elolvassa amit másokkal beszélek,aztán számon kér.Oké,lehet írtam olyat ami őt bántaná,DE HÁT LÁTNIA SE KELLETT VOLNA EREDETILEG.Nem értem ezt,nincs oka féltékenykedni,egy egészséges féltékenység belefér,de ez már zaklatás:S,így csak azt éri el h menekülni fogok rőle,pedig imádom.MIT TEGYEK H ABBAHAGYJA?Aki járt már hasonló helyzetben légyszi segítsen,próbáltam beszélni vele,de nem tudom hatott e
2010. aug. 24. 13:32
1 2
 1/19 Berlin ***** válasza:
100%
Nekem a b.nőm csinálta ugyanezt, egyszer-kétszer próbáltam vele megbeszélni, de mivel nem tudott leszokni róla szakítottam vele. Igérhet fűt-fát 10 év múlva is kutatni fog utánad.
2010. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős szitu, én is voltam már hasonlóban. Én mondjuk kezdtem vele leállni idővel, mert láttam, hogy ezzel csak rosszat okozok. Tudod a pasiknak meg kell tanulniuk az ilyesmit, ez is egy lecke az életben. Ha máshogy nem megy, mond az arcába: vagy abbahagyja, vagy pápá. Nehéz döntés ez, de ha igazi változást akarsz elérni, megteszed. (: 22/f
2010. aug. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
meg neki hogy haggya aba vagy pedig vége akkpcsoltotoknak és ne engedd oda a gépelé :D
2010. aug. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen mond meg neki, hogy ha ezt nem fejezi be, akkor vége a kapcsolatotoknak mert egy csepp bizalmat sem táplál feléd, semmi intim szférát nem hagy neked. Aláírom, valakit úgy neveltek, hogy soha nem volt magánélete, ehhez hozzászokott, viszont én úgy gondolom, hogy mindenkinek kell hogy legyen egy határ, amit már nem lehet megsérteni. Közöld a pároddal, hogy ezt nálad ő már igencsak átlépte, ami neked nagyon nem tetszik, és ha nem fejezi be, te ezt így nem bírod tovább! Ennyi.
2010. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
azonnal dobnám. voltam ilyen helyzetben, 1 hét után azt mondtam elég. sosem fog megváltozni.
2010. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nem akarom tovább rontani a képet,de am még azt is megnézi a könyvtárban h milyen oldalakat néztem(pl h itt milyen kérdéseket,mert mindenáron tudni akarja mit kérdezek róla):S
2010. aug. 24. 13:41
 7/19 anonim ***** válasza:
Beszéld meg valakivel a neten, hogy még egy ilyen húzás, és szakítasz.
2010. aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
jah és már majdnem egy éve együtt vunk,régen pedig nem csinálta ezt,teljesen megváltozott,nem régóta ilyen,és állitja h a viselkedésemen látta h van vmi gond,ezért kutakodott,sztem ez hülyeség...talán azért viselkedtem másképp mert már éreztem h túl sok amit csinál,túl sokat vunk együtt,értitek...
2010. aug. 24. 13:45
 9/19 Berlin ***** válasza:
100%
Gondolom a srác most ezt is olvassa, szóval ha nem hagyod abba ki leszel hajítva!
2010. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Figyelmeztesd, hogy elhagyod, ha nem hagyja abba.

De ha ez nem megy, akkor a böngésződből könnyedén eltávolíthatóak a jelszavak és az előzmények, úgyhogy később már nem fogja tudni megnézni, milyen oldalakat látogattál, és nem tud belépni a jelszavaddal sem.

2010. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!