Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez most hogy van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

199303 kérdése:

Szerintetek ez most hogy van?

Figyelt kérdés
szakitotam a barátommal 1honapja de joba maradtunk napi szintem beszélünk neten keresztül. pár napja irta nekem h engem szeret és velem akar lenni és h ne haragudjak rá amit tett és ami miatt vége lett köztünk. ( amit miatt vége lett az az h szoktunk egy oldalon pokerezni és ö ott joformán minden csajjal kikezdet mindegyiknek irta h drágám meg ilyenek és volt ott egy csaj akivel nagyon durván csinálta ezt a dolgot a többi nem zavart de ez az utolso igen mert megtudtam h ö a volt barátnöje neki, és én ezt egyszer kétszer szová is tettem neki h ezt most miért csinálja és h ez nekem nagyon roszul esik. erre ö azt mondta h jol van nem csinálja ezt tovább és h ö nagyon szeret. jo pár napig nem is csinálta aztán ujrakezdte, én ekkor ujra megjegyeztem neki. erre ö azt mondta, hogy jol van neki ebböl elég és hogy neki fontosabbak a barátai mint egy nem fontos valaki /ez én volnék/ ja ami kimaradt távkapcsolatba voltunk.) na szoval akkor pár napja mondta h szeret. még én is nagyon szeretem öt mert nem tudom öt elfelejteni ezért én is mondtam neki h szeretem. erre tegnap meg megint nagyon fura volt beszélt egy csajjal románul és ö azt hiszi h én egy szot se tudok románul ami nem igaz mert egy két szot tudok. és értetem belöle anyit h szeretlek meg drágám. utána megszolal nekem h na jo én most megyek mert találkozok Alexiával ö az a csaj akivel beszélgetet. aztán este én meg beszéltem a srác legjobb barátjával akivel én is nagyon joba vagyok (lányának tekint és meg öt a fogadot apámnak) és mondta nekem h lehet elkéne öt felejtenem mert ö Szandyt szereti, mármint h a srác szereti öt (ö az egyik legjobb barátnöm) ez a Szandy nem tudja h mi együtt voltunk a sráccal öt pokeröl ismeri a srác. én most teljesen öszevagyok zavarodva nem tudom h most mit szeretne a srác:/ most vajon kivel játszik? kivel akar lenni? végig csak játszot vajon az érzéseimmel? szerintetek elkéne öt felejtenem. (bocsi h nagyon hoszu voltam) hát elég sok szereplöje van a dolognak:/ ha gondoljátok majd korokat is irok... és légyszives csak értelmes válaszokat meg normálisan kifejtet ne csak 1-2szo és a hülyeségektöl tényleg kiméljetek ez az egész dolog nagyon fontos nekem és nem szeretném ha vicelödnétek rajta:S (és bocsi a helyesirási hibákért lehet van benne pár csak gyorsan irtam és nem mindig figyeltem)
2010. aug. 24. 11:18
 1/9 A kérdező kommentje:
ezt tényleg hoszan irtam leXD
2010. aug. 24. 11:19
 2/9 anonim ***** válasza:
nah igen pont ezt akartam írni h leírhatnád ki mennyi idős és a távkapcsolat hány km jelent, jah és ha Szandy az egyik legjobb barátnőd, akkor hogy-hogy nem tudja, hogy ti együtt jártatok?
2010. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én 17 a srác 23 Szandy 19 fogadot apám 34 Alexia 24. távkapcs 600km. azért nem tudja mert soha nem beszéltünk ugy a srácrol csak mármint ugy hogy neve megemlitve de amugy sokat beszéltünk rola csak név nélkül. de nem tudom miért:S szerintetek amugy el kéne mondani Szandynak h ki az a srác?
2010. aug. 24. 11:32
 4/9 A kérdező kommentje:
a többi pokeres csaj 18-34 év közöt vannak
2010. aug. 24. 11:33
 5/9 A kérdező kommentje:
bocsi 18-24
2010. aug. 24. 11:33
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem mondd el Szandynak. egyébként az a véleményem hogy felesleges erőltetni a távkapcsolatot. tudtok találkozni egyáltalán? ráadásul még elég fiatal vagy ahhoz, hogy belekapaszkodj egy rosszul működő kapcsolatba. keress valakit aki közel lakik hozzád! és valóban, ezt srácot inkább felejtsd el. sztem ő olyan csajozós szájhős lehet.. ne foglalkoz vele, ne szaladj utána! biztos élvezi.. az ilyen csávók azok ha egyszer valóban szerelmesek lesznek majd koppannak nagyot mert senki se veszi őket komolyan..
2010. aug. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen havonta 1hetet midnig együtt voltunk de volt olyan h másfelet
2010. aug. 24. 11:47
 8/9 anonim ***** válasza:
van akora barom akinek nicns jobb dolga mitn ezt végigolvasni?! a büdös életbe nem fogom elolvasni bazeg jules vernét lealázod....emberek dolgozni nem kéne?! ugy mondjuk aki ezt végigolvasa annak nincs élete
2010. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
már nem azért de miért ne lenne élete??
2010. aug. 26. 15:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!