Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen? Komolyan nem értem!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Komolyan nem értem!

Figyelt kérdés
Most békültünk ki pasimmal mert igencsak a szakitás szélén álltunk megbeszéltük, 2 órát beszélgettünk... Tegnap ment haza tőlem mert meccse volt meg holnap edzés.. Erre irtam neki sms-t h nem tud msn-re jönni? Irja hogy kint vannak strandon majd csak este érnek haza! Ilyenekkel idegesit fel este nem tudott volna szólni h megy és h ne várjam msn-en mert nem lesz itthon??? Ha most nem írok neki még mindig várhatnám mert ő tuti nem irt volna szokása este bejelenteni h na itt meg ott voltam. Mindenhova együtt szoktunk menni most h visszaállt focizni kevesebbet vagyunk együtt és megy nélkülem is ide-oda.. Nem értem miért nem tud szólni előre??? Miért ilyen??? Nagyon elegem van már
2010. aug. 23. 14:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Miért megy a pasija nélküle strandra..? úgy hogy nem is szól róla?.. gyanús..
2010. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

És ez miért baj? Nem szól, na és? Pasim se szokott szólni, ha megy valahova, és épp nem vagyunk együtt. Tudom, hogy telefonon elérem, illetve este mindig van msn-en. Akkor elmeséli hogy telt a napja, és mindenki happy.

Tényleg nagyon hisztis vagy. Szerintem semmi oka nincs bejelenteni. Úgy terveztétek, hogy együtt lesztek? Esetleg megígérte, hogy fél 3ra fent lesz msn-en? Nem? Akkor nincs okod hisztizni. Ha ígérte volna, akkor lenne okod rinyálni, egyébként nem.

2010. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Gondolom azért nem szólt h nekeljen őt is vinni mert már fárasztja a csávót a csaj,és valószinű előbb utóbb ugyis félre néz normális lány után aki nem az msn bambulja mikor ilyen strand idő van.
2010. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Egyébként se tudtam volna vele menni szóval nem azért nem szólt mert nem akart vinni!! Nem 5 percre lakunk egymástól nálunk ez nem így működik hogy lemegyek és este haza!! 68 km választ el bennünket! Randizni nem szoktunk mert vagy ő jön hozzám vagy én hozzá és akkor együtt vagy haverokkal.. De kettesbe nem nagyon szoktunk menni sehova inkább a haverjaival mert nekem nem nagyon vannak már barátaim akikkel elmehetnék...
2010. aug. 23. 14:58
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát bocsi de akkor ez nem kapcsolat,msn nem lehet randizni,meg haverok előtt,Valószinű ő csajozik,te meg vársz mint egy hülye mert függsz tőle,de ez nem párkapcsolat,az nerm ilyen..
2010. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

14:48 vagyok.

Minket is 65 km választ el egymástól, mégsem ülök mindig a gép előtt, és várom, hogy írjon. Van életem, csak helyet csináltam neki is benne.

2010. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Jaj nem kell kiforgatni a szavam! Csajozni biztos vagyok benne hogy nem csajozik ideje se lenne rá és nem msn-en szoktunk randizni meg haverokkal lenni hanem ha megyünk valahova akkor többségében társaságban de kettesbe szoktunk lenni nem haverokkal !! 3 hétig folyamatosan együtt voltunk most kell egy kis különlét ő pörgős mindig megy ide-oda nem tud megülni úgy h csak vagyunk itthon..
2010. aug. 23. 15:41
 18/20 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi volt a gondod? Mennyi idős vagy egyébként? 16-17?
2010. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
:D 20 elmúltam..
2010. aug. 24. 12:08
 20/20 anonim ***** válasza:
20 évesen otthon ülös vagy és az msnen várod hogy irjon azt hittem 13 vagy bocsi de ez gáz...
2010. aug. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!