Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt fent nalam a baratom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt fent nalam a baratom. Csak nezegettem a kepeket a telojaba es egyszercsak 2kepet talaltam ahol 1 masik csajjal van. Ez most mi akar lenni? Komolyan nem ertem!

Figyelt kérdés

En nemtudomh ez mit akar jelentenni.Es aztmondta h a csaj akarta h fenykepezzenek dehat akkor miert hagyta a telojaba.(es amugyis eleg feltekeny tipus vagyok es ezekutan mar nemtudom)es utanna total ideges lett h en mit turkalok telojaba meg ijenek...a csaj nemtom h tecik e neki sztem nem dehat en ma nemtudom h mitis higyek....es akkor mikor enis total kedvetlen lettem h nemnevetgeltem meg nemengedtem h hozam nyulkajon akkor felvette magat es aztmondta h megy es nemjon fel msn-re mert ijen elenseges vagyok es aztmondta h most akkor o is az lesz...es akkor leult en olebe ultem h mar nelegyen anyira meges talan 2percig voltunk ugy es utanna elment ...mikor kikisertem akkor mondta h szeret meg minden olelgetett de nemesett az mar anyira jol...SZERINTETEK mi lehet ez??amugy 8honapja tart ez a kapcsolat....(bocsika a hibakert)


koszi valaszokat


2008. dec. 3. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:

A hibákat elnézzük.

Én azt tudom neked tanácsolni,hogy ülj le vele beszélgetni erről..tudod a kimondott szavak sokat jelentenek! Mond el neki mi a bajod,szerintem meg fog érteni,mert hát kiderült,hoyg szeret.A féltékenyéség nagyon rossz érzés, ezt én is tudom.De hidd el meg fog nyugtatni!:)

Sok szerencsét,és nehogy ilyen miatt vesszen kárba egy 8 hónapos kapcsolat,méghozzá úgy,hogy szeretitek egymást!

Hidd el csak ,azért esett rosszul hirtelen az ölelés...stb,mert megingatott a kép,hogy vajon ki az a lány? és mért nem törölte ki?

remélem még sokáig együtt lesztek :)

sajnos csak egyit tudok neked tanácsolni,de remélem tudtam segíteni!puszi

2008. dec. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt!!az a hejzet h en azt a csajt ismerem:S...
2008. dec. 3. 21:51
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Na jó, figyelj, én nem bírtam végigolvasni, fogalmam sincs, miről írtál, de amíg nem fejlődsz fejben annyit, hogy írni tudj ember módjára, teljesen fölösleges szexualitáson és párkapcsolatokon gondolkodnod.
2008. dec. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet kell ertenem az elottem szoloval. Fogalmam sincs mi a lenyege a mondandodnak, mert osszefuggestelen es elolvashatatlan.

Amig nem vagy erett, nem vagy kepes kifejezni magad...minek gondolkodsz masrol???

2008. dec. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én akartam volna segíteni, de értelmezhetetlen a mondanivalód. Ha küldföldről írsz, elnézem az ékezetek, de a többi hiba... borzasztó fel sem ismerem a szavakat...
2008. dec. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
bocsi de a moderatorok atirtak a kerdesemet...nah nem ez a lenyeg de az h en nemetorszgban elek es tanulom a magyart szoval nemtudok anyira hejesen irni....bocs
2008. dec. 4. 14:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én el tudom olvasni, és szerintem nem az a legfontosabb egy emberben, hogy hogy ír, és oké, hogy egy ember leírja neki hogy szörnyen ír, de nem kéne minden válasznak erről szólnia szerintem. :D Amúgy a sráccal beszéld meg csak ezt lehet tenni. Vagy ha az neked jobban tetszik, akkor beszélj a csajjal, azt mondtad ismered. Kérdezd meg tőle hogy volt-e köztük valami aztán ennyi. :D
2008. dec. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!