Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha volt párom adatlapját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha volt párom adatlapját nézegettem folyamatosan az már szerintetek nagyon féltékenységi kategóriába tartozik?

Figyelt kérdés
Folyamatosan rá vagyok kattanva nézegettem hogy kik az új ismerősei meg hogy milyen hozzászólásokat írogat. De nem tudom hogyan tudnám abba hagyni már engem is idegesít a dolog.
2011. júl. 25. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez már beteges.
2011. júl. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyuk ugy hogy nagyon féltékeny vagy. De ha a volt párod akkor mi értelme nézegetni?
2011. júl. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 napietus ***** válasza:
beteges. szüneteltesd az internetet 2 hétre, akkor rájössz, mennyi sokkal jobb szórakozási lehetőség van a világon :D
2011. júl. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem beteges, én is ezt csinálom, magad előtt nem tudod letagadni, hogy még érdekel, vagy talán szereted.

És hiába mondják mások, és hurrognak le azzal, hogy : ugyan, jajj, már nem a tied, hagyd békén stb.. Minek vele foglalkozni?

Talán azért, mert önmagad előtt őszinte, és valld be magadnak, hogy még igenis érzel iránta valamit, vagy ha nem, azért valamilyen szinten érdekel.

Én nem tagadom, még mindig szeretem a volt párom(szerelmes vagyok), és nem érdekel, mások mit mondanak, ezzel nem tudok mit tenni.

2011. júl. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is így voltam.De egyszercsak beállította olyanra az adatlapját hogy ne lehessen megnézni és akkor meilyedtem hogy mivan ha látja hogy kik nézegetik.Azóta nem nézem és tudatosan elterelem magamelőlöl a gondolatot hogy újra megnézzem.Meg félek is hogy olyat látok ami fájna.Amugy tényleg probáld nem megnézni, az 1. pár nap nehéz lesz de folyamatosan egyre inkább majd nem fogsz ránézni.Idővel elmúlik.Hajráááá
2011. júl. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ő szakított veled?
2011. júl. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Még mindig érzek iránta szerelmet. Meg abban tényleg van fájdalom amikor olyat látok az üzenőfalán ami nekem fáj nagyon.

Utolsó válaszolónak igen ő szakított velem.

2011. júl. 25. 12:10
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Koncentrálj a KÖVETKEZŐ párodra!
2011. júl. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 napietus ***** válasza:
miért nem fogadod meg, amit írtam? 2 hétig nincs net, szünetelteted. első pár napban nyilván hiányozni fog a dolog, hogy nézegethesd, de ugye nincs, így ez lehetetlen. már az első hét után rájössz, hogy így is kerek a világ, aztán meg amikor újra lesz neted, addigra eszedbe se fog jutni az adatlapját nézegetni.
2011. júl. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!