Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hol lehet mostanáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehet mostanában a neten ismerkedni? Úgy értem komolyan, aki nem csak d*gni akar.

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 20:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
sehol... ez van jár el társaságba
2010. júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Miért akarsz a neten ismerkedni?

Amúgy erre szerintem legjobbak a közösségi oldalak, mert ott sokkal többmindent megtudhatsz az illetőről, mint egy társkeresőn (bár én még egyik módszerrel sem ismerkedtem, de tudi ezt választanám).

De a legjobb élőben.

2010. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
love.hu
2010. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Esetleg normális válaszokat kérhetnék?? Utolsót kivéve! :)
2010. júl. 27. 22:18
 5/24 anonim ***** válasza:
facebook :D
2010. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Szerintem fórumokon, közösségi oldalakon, társkeresőkön, vagy akár itt is. Bár jó lenne egy külön "normális" értékrendű (akiknek nem csak dugásból meg együtt piálásból áll egy kapcsoalt) embereknek való társkereső vagy ilyesmi...

19/F

2010. aug. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Utsó, hol laksz? :)))
2010. aug. 3. 22:54
 8/24 anonim ***** válasza:
Fórumok, mmorpg játékok, a mostani párom egy játékban ismertem meg:)
2010. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "tarskereso! csak komoly embereknek!"Sajnos ott is vannak ocsmanyak.De csinald ugy, hogy nem valaszolsz senkinek, aki nem tetszik, mert utana csak zaklatni fog, mert ugyebar o maskepp ertelmezi.Probalj meg sokat levelezni mielott randizol, mert aki csak azt akarja az turelmetlen es mar ott "elhagy".de egy kis ido utan mindezekre te is rajossz, vagj bele!Ajanlom az iwiwen a paratlant,v barmelyik mast es ott az adatlapjat is latod.sajnos sok kozottuk a hazas v. kapcsolatban elo, amit azzal magyaraznak, h csak azert van mert az ex zaklatja oket.Fejlodnek a fiuk!Sok sikert.
2010. aug. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
A csajokéspasik oldal elég jó, hol laksz ? :D :D
2010. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!