Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Komolyan nem értem.

Figyelt kérdés
Hát elég fura sztori. Annyi a lényeg, hogy van egy srác az osztályba, aki finom megjegyzéseket tett, majd bevallotta, hogy szeret. A fiú nem vonz külsőleg, a belsőjét még nem volt időm megismerni, tehát nem másztam bele a kapcsolatba. Aztán eltelt 2 hónap, talán picit kevesebb, és nagyon jól kijöttünk, de nem mondtunk egymásnak semmi biztosat, de egyre jobban éreztem, amit éreznem kell. Eljött az az idő, mikor hát eldöntöttem, hogy én vele szeretnék lenni. Tényleg,akarom, hála a kitartásának. Azokban a napokban valami történt, amit nem tudok megérteni. Egyszerűen rám se nézett, nem írt, nem jött oda a szünetekben. Megkérdeztem, hogy miért van, és a válasz az volt, hogy ő nem tudja. Ez volt 3 hete.. azóta folyamatosan néz, látom, hogy zavarba van. Van értelme beszélnem vele, vagy megunt és hagyjam békén? Mi lehetett ez a váratlan fordulat? Én úgy érzem, van jövőnk. Egyébként mindketten 16 évesek vagyunk.
2010. ápr. 28. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

ha nem vonz külsőleg akkor minek járnál vele?

hogy fogsz vele szexelni?

szerintem a kapcsolat lételeme, hogy tetszen a másik.

2010. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Lehet csak megijedt attol, hogy mar te is akarod vagy az is megtortenhet, hogy valaki mondott neki valamit rolad. Szerintem probald megbeszelni vele a dolgokat es ha nem akarja elmondani, akkor addig eroskodj mig kielegito valaszt nem kapsz.

Sok sikert!

2010. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ja, igen, mivel beleszerettem a személyiségébe, "szebbnek" látom a külsejét. Sőt, vannak rajta olyan dolgok, amiket imádok rajta de nagyon.:)


Akkor te is így látod.:\ Mondták páran, hogy valószínűleg megijedt..

2010. ápr. 28. 14:59
 4/4 A kérdező kommentje:
ÁÁ, nem. Beszéltem vele. Valaki bekavart. Azért köszönöm.
2010. ápr. 28. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!