Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen? Komolyan nem értem!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Komolyan nem értem!

Figyelt kérdés
Most békültünk ki pasimmal mert igencsak a szakitás szélén álltunk megbeszéltük, 2 órát beszélgettünk... Tegnap ment haza tőlem mert meccse volt meg holnap edzés.. Erre irtam neki sms-t h nem tud msn-re jönni? Irja hogy kint vannak strandon majd csak este érnek haza! Ilyenekkel idegesit fel este nem tudott volna szólni h megy és h ne várjam msn-en mert nem lesz itthon??? Ha most nem írok neki még mindig várhatnám mert ő tuti nem irt volna szokása este bejelenteni h na itt meg ott voltam. Mindenhova együtt szoktunk menni most h visszaállt focizni kevesebbet vagyunk együtt és megy nélkülem is ide-oda.. Nem értem miért nem tud szólni előre??? Miért ilyen??? Nagyon elegem van már
2010. aug. 23. 14:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
miért fojtod meg,persze h nem akar msn ülni veled,hanem focizik strandol,nekem kell megfojtani a párodat,mert nem csak szakitás elé fogtok nézni hanem utána.és valószinű ő fog szakítani mert levegőt szeretne veni tőled.
2010. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Azért ilyen mert hisztis liba vagy. Sajnos ez az igazság...
2010. aug. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
miért kéne szólnia?:D
2010. aug. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Lehet a két óra is sok volt neki belőled!
2010. aug. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjad már szegény srácot élni. Az is lehet, hogy reggel jött az ötlet, hogy mennek strandolni. Ezzel el fogod riasztani magad mellől,Én a helyében már régen dobtalak volna, nem bírom ha valaki ilyen idegbeteg :/

Bocsi

2010. aug. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ez van, sajnálom. Én mindig szólok neki ha megyek vhova. De tudja h fent vagyok msn-en és várom mert már fél 3 és ma még semmit nembeszéltünk de arra nem képes h irjon h majd csak este érek haza!!! Én meg várjam mint a marha nem tudom erről mikor akar leszoknii
2010. aug. 23. 14:40
 7/20 anonim ***** válasza:
majd felhív ha rád ér
2010. aug. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Legyen már saját életed! Foglald el magad...
2010. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ne várd!Ne ülj otthon és lesd,vajon mikor mászik fel msn-re.Csinálj te is programot,néha te is legyél elérhetetlen és ha hív mondd,hogy épp buszon vagy vagy épp nem tudsz most hosszan beszélni,majd később visszahívod.Fúrni fogja az oldalát,hogy vajon kivel csavarogsz és merre.De tőle sem kell percre pontosan beosztott napirendet várni,nem kell elszámoltatni.A randikat úgyis előre megbeszélitek,nem?Hogy hánykor találkoztok.Akkor legyen pontos és fordítva,te is,akkor jó lesz összebújni és mesélni,kinek milyen napja volt.De a mobilt ne póráznak használd vagy radarnak,amivel mindig be tudod mérni hol van.Hagyd élni és te is éld az életed.Minden kapcsolatban vannak olyan pontok,amiket a szerelmespár nem együtt csinál.Ez is szinesítheti a kapcsolatot,hogy mindig van miről beszélni.
2010. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ott ülsz at msn előtt és várod,na ez nem szerelem ez lelki függöség,mert ő az életed nélküle megfulladsz,csak ő meg tőled fullad meg,hagyd márt élni,és szállj ler az msnről nem msnkell élni.Vagy szeretkezni is msn akarzs vele,bődület,szép idő van csinálj programot,vagy nincs barátnőd barátaidd,ja valószinű ők se veled vannak msn en hanem a valóságban élnek.
2010. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!