Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Miért nem vette le magát?

Figyelt kérdés
Júniusban megismertem egy srácot myviprandin,össze is jöttünk.Én levettem magam már akkor,de előtte megnéztem és láttam hogy fentvan még.Megemlítettem neki,aztmondta,hogy letörölte magát. Most kiváncsiságból felregiztem,és megnéztem.Még mindíg fent van. Miért? Miért nem törölte le magát? Annyira kétségbe vagyok esve és rosszul is esik. Gondolom mellettem még csajozik,de ha nem,akkor miért nem vette le magát?:
2010. aug. 23. 11:00
 1/3 Captain Frájer ***** válasza:
Ezt a kérdést miért nekünk teszed fel? Nem mi járunk veled...Még :D Na viccet félretéve, ezt így ahogy van tőle kérdezd, elvégre őszinteség kell legyen egy egészséges kapcsolatban.
2010. aug. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vszínű nem érzi komolynak a kapcsolatot sztem. Ha majd rákérdezel, mentegetőzni fog, hogy "pedig ő törölte magát, biztos vmi hiba van..." stb. De ez csak duma. De ez csak az én véleményem.
2010. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tedd fel magad te is, lássa mekkora sz*r érzés. a legkomolyabban.
2010. aug. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!